Гороскоп на 3-9 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень загрожує виявитися неоднозначним. Вашому начальству може не сподобатися ваше свавілля й зайнятість не у справах в робочий час. Щось може застати вас зненацька, але вас очікує бажана удача в професійній сфері. Не варто планувати важливі переговори, ви однаково на них спізнитеся. До вихідних у родині відновиться атмосфера довіри та взаєморозуміння.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете надзвичайно жадібні до роботи, у той час, як вам краще злегка остудити вашу запопадливість і реально розрахувати свої сили. Інакше ви наберете завдань, які не встигнете виконати. Постарайтеся не спізнюватися, бути пунктуальнішими та дотримуватися взятих на себе зобов’язань. Сприятливий період для налагодження дружніх зв’язків. У вихідні ймовірні цікаві зустрічі та побачення.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зрозумієте, що все складається щонайкраще, і ви наблизитеся до заповітної мети. Ви відчуєте розуміння та підтримку близьких людей. Роботи буде багато, і вона принесе додатковий прибуток. Але не забувайте про відпочинок і особисте життя. У вихідні домашні та сімейні справи вийдуть на перший план і порадують вас. Ви зможете поринути в атмосферу спокою та затишку.

РАК (22.06-23.07). Активність і оптимізм дозволять добитися бажаного успіху. Підвищеної уваги з боку керівництва краще уникати, інакше вам можуть дати не зовсім приємне доручення. Втім, ви блискуче впораєтеся із будь-яким завданням. У вихідні може виникнути необхідність відверто обговорити поточні сімейні проблеми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви зібрані та цілеспрямовані. Прийшов важливий час, що дозволяє розкрити себе в професійному плані. Постарайтеся не витрачати свої сили по дрібницях, не проводьте занадто багато часу в інтернеті. Уникайте сімейних конфліктів і з’ясування взаємин. Отримавши душевний спокій і забувши про недовірливість, ви будете почуватися впевнено.

ДІВА (24.08-23.09). Буде потрібно чимало зусиль і часу, щоб вирішити численні дрібні проблеми на роботі та в родині. Ближче до вихідних зненацька може прокинутися бажання давати корисні поради та усіляко вчити навколишніх, як треба жити. Щоб не нарватися на зустрічне прохання допомогти матеріально або ще менш приємні наслідки, спершу подумайте, чи дійсно ваші повчання необхідні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся максимально використовувати цей період для самореалізації. Налаштовуйтесь на ретельне виконання робочих обов’язків, благо попрацювати буде над чим, можливо, що справ додасться. Зате ви зможете розраховувати на премію. Бажано використовувати достатньо часу для чіткого оформлення планів і завдань на найближче майбутнє. Вихідні кращі для особистих справ і романтичних побачень. Можливе плідне спілкування з друзями.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Без особливих сумнівів запроваджуйте в життя ваші плани та задуми. Удача буде на вашому боці. На вас очікує солідний прибуток і вигідні пропозиції. Ситуація буде сприяти прийняттю серйозних рішень в особистому житті, які багато чого змінять на краще. Довго думати й сумніватися не варто, зараз час діяти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся бути спокійніше та розсудливіше, не дозволяйте втягти себе в авантюру. Ваші ідеї й починання будуть підтримані навколишніми. Можливо, надійде важлива інформація, що обіцяє прибуток. Але краще не приймати серйозних рішень, небажано планувати ділові зустрічі та переговори. Вихідні можуть бути присвячені відпочинку та родині. Придбайте для будинку що-небудь необхідне.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не варто сидіти, склавши руки. Занадто велика ймовірність упустити свій шанс, про що в наслідку доведеться шкодувати. Не йдіть на жертви, нічим гарним ваша самовідданість не обернеться. Пам’ятайте про свою вигоду, більше про це ніхто не потурбується. Правдивість і щирість у вихідні можуть творити дива, проявіть максимум уваги до близьких людей – цей період сприяє щирому спілкуванню.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). З мінімумом зусиль ви зможете змінити своє життя на краще. Варто задуматися про кар’єрний ріст. Ви зможете успішно пройти співбесіду. Буде плідною творчість у веденні справ, відхід від традиційних принципів у роботі, однак не варто забувати про наведення ладу вдома. У вихідні не варто починати нові справи.

РИБИ (20.02-20.03). Почуття ваші знайдуть глибину, а думки – височину. Особливо вдалий цей час для тих, кому в роботі необхідна Муза. Є ймовірність, що завдяки припливу творчих сил і натхнення вам удасться знайти нестандартне рішення у складній справі, придумати щось оригінальне, що викличе схвалення навколишніх. Цей час сприятливий для вашого професійного росту.