Гороскоп на 29 листопада – 5 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Чим спокійніше ви будете дивитися на поточну ситуацію, тим більшого успіху зможете досягти. Постарайтеся на повну міць використовувати наявні у вас ділові контакти та допомогу друзів. Зумійте увійти в довіру до співрозмовників. Також можлива конструктивна розмова з начальством, яка може стати основою для вашого кар’єрного росту.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Скромність буде прикрашати вас і позбавить непорозумінь та конфліктних ситуацій. А от за свої права доведеться поборотися. Менше емоцій, більше аргументації, тоді до вас прислухаються. Вам необхідно приховати свої вразливі місця подалі від поглядів навколишніх, це необхідно для рішення важливих справ і щоб уникнути помилок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Часом вам буде видаватися, що все йде не так, як хотілося б. Не хвилюйтеся, все йде нормально. І, можливо, так ви навіть швидше доберетеся до бажаної мети. Ви багато працювали й по праву заслужили повноцінний відпочинок. На вас чекають приємні зміни в особистому житті.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся не занадто розкриватися у взаєминах з начальством. Ви могли запланувати занадто багато, імовірно, вам доведеться відмовитися від частини наміченого, просто щоб не втомитися. Бажано не втрачати голову й вчасно зупинитися. Намагайтеся використовувати традиційні методи в роботі. Якщо немає впевненості, краще не братися за нову справу. У вихідні наведіть лад у думках, речах і паперах. І – відпочивайте, дозволяйте собі маленькі слабкості.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. Однак не поспішайте говорити так, спочатку наведіть довідки. Імовірне знайомство з корисними людьми. Вам забезпечений успіх на роботі, якого ви зовсім не очікували. Намічається рішення, хоча й трохи хворобливе, вашої серйозної проблеми, що давно турбує. Можливо, з’явиться шанс знайти джерело додаткового заробітку.

ДІВА (24.08-23.09). Не варто нервуватися по дрібницях. Обставини будуть сприяти тому, що ви опинитеся в потрібний час у потрібному місці. Можливі несподівані зміни в планах і навіть переоцінка цінностей. Поставтеся з увагою до своїх обов’язків, не випускайте з уваги дрібниць, у цьому випадку є шанс зберегти свої позиції або навіть просунутися вперед.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас можуть відвідати смутні думки, не піддавайтеся депресії. Насправді все йде добре. Сконцентруйтеся на ідеях і планах і ви зможете багато чого досягти за короткий проміжок часу. Постарайтеся обмірковувати свої слова, щоб ненавмисно не скривдити близьку людину. Вдома ви зможете відпочити від тривожних думок. У вихідні загляньте до друзів, і ви довідаєтеся щось цікаве.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Зросте навантаження інтелектуального характеру, від вас буде потрібно більше відповідальності, зате ви зможете добре заробити. Очікуйте кардинальних змін в особистому житті. І це вас порадує. Вихідні принесуть натхнення й незвичайні нові ідеї, сприятлива діяльність, спрямована на розширення меж, у всіх напрямах.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На ваші плечі ляже місія миротворця: на роботі, серед близьких людей і друзів. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, можливо, саме вона підкаже вам, як діяти далі. Не варто квапитися з нововведеннями: вони, звичайно, корисні, але поки несвоєчасні. Постарайтеся хоча б зобразити бурхливу діяльність, адже ви потрапите до поля зору начальства.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Це сповнений спокус період. Не виключено, що вас спробують обдурити, будьте напоготові й не попадайтеся на гачок. Постарайтеся не йти від важкої розмови з партнерами по роботі або по життю, буде внесена ясність у ваші взаємини, після чого з’явиться велика ймовірність їхнього відновлення. Тільки не беріть на себе додаткових зобов’язань. Бажано постаратися стримати свої амбіції.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Час сприяє початку нових проєктів і нових справ, але при цьому зовсім не опікується про те, щоб у вас перебували на них сили й час. У якості постановника завдань ви будете успішні, але остерігайтеся виявитися виконавцем. Буде важко все встигнути. Можливі кардинальні зміни на роботі, які піднімуть вас на новий професійний рівень.

РИБИ (20.02-20.03). Будь-який прояв оригінальності з вашого боку буде сприйматися навколишніми дуже по-різному. Не варто впадати в крайнощі. Безнадійні, з погляду колег, проєкти вам удасться втілити. Ви блискуче продемонструєте свій професіоналізм. Але загрожують повернутися невирішені раніше проблеми, вас будуть тягти назад старі борги.