Гороскоп на 29 червня – 3 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ваш оптимізм і вміння не піддаватися зневірі будуть дуже корисні не тільки вам самим, але й викличуть симпатію в навколишніх. У вас з’явиться відмінна можливість підняти свій авторитет.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Імовірні різкі перепади настрою, хоча особливих причин для цього не передбачається. Вам зараз просто необхідно завершити початі справи – залишившись
недоробленими, вони загрожують зависнути мертвим капіталом надовго.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Імовірний успіх у професійних справах, одержанні додаткового прибутку. Особисте життя вас теж порадує. Навіть у складних ситуаціях не зневіряйтеся, ви
одержите те, про що мріяли.

РАК (22.06-23.07). У вас почалася смуга везіння й легких удач. Вам вистачить сил і енергії для реалізації задуманого. Переконайтеся в надійності партнерів. Ваші пропозиції будуть почуті й схвалені керівництвом, але зажадають від вас максимальної зосередженості. Зате у вихідні можна буде розслабитися на природі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся бути м’якше, чим зазвичай, особливо у стосунках з колегами й керівництвом. Удалий період для початку нових важливих справ, вирішення проблем у сфері партнерських відносин.

ДІВА (24.08-23.09). Тиждень обіцяє бути яскравим та пам’ятним, якщо не за результатом вашої діяльності, то, як мінімум, за своїм емоційнім запалом. Саме час відкинути обридлі справи й вирушити на пошуки нових вражень і цікавих знайомств.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). При вмілій комбінації оптимізму й гнучкості ви зможете досягти важливої мети. Працюйте, і ваш професійний успіх забезпечить вам гідне існування. Не говорячи вже про моральне задоволення. Зверніть увагу на інтелектуальну сферу діяльності.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас з'явиться шанс продемонструвати всю глибину й силу вашої особистості. Але постарайтеся не тільки висловлюватися, але й прислухатися до співрозмовників. Варто сконцентруватися на найважливішому.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Щоб зробити те, що ви намітили, вам будуть потрібні певні зусилля та впевненість у власних силах і діях. Ваші амбіції змусять вас рухатися вперед, до нових вершин. Виявляться вдалими поїздки, завершення старих справ.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень розташовує до розміреного ведення справ, повільного, але правильного руху вперед у професійній сфері, зміцненню своїх позицій. Не варто нічого міняти, задовільняйтеся поки тим, що маєте.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Якщо ви прагнете знайти нову роботу й нових друзів, то зараз саме час. Ваші ідеї будуть прийняті й підтримані керівництвом і колегами. Імовірна неформальна зустріч, від неї буде залежати багато найближчих подій в діловій сфері.

РИБИ (20.02-20.03). Цей тиждень пройде в спокійному темпі, якщо, звичайно, ви з власної ініціативи не будете квапитися й створювати собі зайві проблеми. Постарайтеся реально розраховувати свої сили й не звалювати на себе зайву роботу.