Гороскоп на 29 березня – 4 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Успіх неодмінно прийде до вас, але тільки якщо ви докладете максимум зусиль до його досягнення. Не соромтеся виявити впертість і свої інтелектуальні здатності. Якщо перед вами встане проблема вибору, краще слухати свій внутрішній голос, а не поради сторонніх. Не намагайтеся виконати усю роботу самотужки – це зіпсує ваші взаємини з колегами й позначиться на кінцевому результаті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Діліться своїм досвідом і знаннями, повертайте борги й завершуйте важливі проєкти. Проявляйте обачність, зосередьтеся на головному і не витрачайте сили на вирішення другорядних проблем. Бажано, щоб ріст вашої активності та заповзятливості не перетворювався на самоціль. Потрібно розуміти завдання і йти до її вирішення, а не просто пускати пил в очі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам може здатися, що все йде не так, як хотілося би, але насправді ви рухаєтеся до своєї мети. Тож не втрачайте віру та надію. Можливі несподівані зміни в планах і навіть переоцінка цінностей. Але усе головне залишиться з вами, ви ще раз переконаєтеся, що кохаєте та кохані. У вихідні дні змініть свою активність на гарний відпочинок.

РАК (22.06-23.07). Вас буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні. Хоча і доведеться займатися малоцікавими справами й терпляче розгрібати завали дрібних проблем. Не бійтеся послабити внутрішню напругу й відпустити ситуацію з-під контролю, так ваше питання вирішиться швидше й успішніше. У вихідні уваги зажадають близькі люди.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не поспішайте та не метушіться, і удача буде на вашому боці, тим паче, що у вас зараз гарний період для розкриття свого потенціалу. Вам просто необхідно доводити свої справи до кінця, не йти від відповідальності й не кидати нічого на пів шляху. У суперечках з опонентами може народитися істина, якщо ви прислухаєтеся до їхньої думки.

ДІВА (24.08-23.09). Ваші плани починають реалізовуватися. Тільки не балакайте про це, не давайте приводу для пліток. Потрібно зосередитися на своїй меті. Робота буде забирати досить багато часу, і по значимості вона вийде на перше місце. Своєю енергійністю й активністю ви зможете зміцнити свої позиції в бізнесі. Однак не забувайте про свій дім: наведення ладу і створення комфорту у ньому – теж важливе для вас завдання.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Цілком імовірна досить різка зміна діяльності. При цьому зовсім не обов’язкова зміна роботи. Прийміть допомогу колег, вона буде доречною. Ви відчуєте раптову зміну ритму – замість напруги прийде легкість, у справах відкриється другий подих. Можна замислитися і про зміни в особистому житті. У вихідні дні можуть розкритися таємниці вашого давнього минулого.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не дуже давно ви прийняли важливе рішення, і воно вже впливає на ваше життя. Це правильний шлях, продовжуйте по ньому йти, вас чекає прибуток і удача. Даремно займатися плануванням, дійте залежно від обставин. У вихідні не варто нічого приховувати від коханої людини, разом ви в змозі вирішити будь-які проблеми.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Раптові кар’єрні зльоти трапляються нечасто, однак саме зараз їх можна чекати. Постарайтеся зрозуміти близьких людей, знайдіть компромісне рішення. У вихідні ви зможете поринути у чудову атмосферу відпочинку. Але будьте обережні з новими ідеями й віяннями, тому що вони можуть виявитися лише мішурою.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Варто налаштуватися на активне спілкування. На вас навалять сніжною грудою дрібні незначні справи. Приділіть досить часу аналізу своїх дій. У вихідні можливий деякий спад настрою, не піддавайтеся зневірі, інакше можете відчути себе знесиленими.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас будуть шанси досягти успіху, якщо ви в числі перших довідаєтеся важливі новини. Багато справ і проєктів зажадають додаткових витрат і зусиль. Не бійтеся розлучатися з непотрібними речами й старими принципами, якщо, звичайно, буде можливість обзавестися новими. Гострословити й ображати не слід, жарти у вашому виконанні оцінені не будуть.

РИБИ (20.02-20.03). Ваш погляд спрямований вперед, до нових якісних змін, не оглядайтеся назад, інакше потрапите в мережі спогадів про минулі помилки. Постарайтеся не нервувати, вам необхідно знаходити золоту середину між бажаннями та реальністю, і в цьому вам допоможуть поради близьких людей, які виявляться зненацька мудрими й своєчасними. Будьте обережні у висловленнях, умійте берегти свої й чужі секрети. У вихідні у ваших руках може опинитися кермо влади, але, одержавши його, не ставайте диктатором.