Гороскоп на 28 червня – 4 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам потрібно зібрати волю в кулак та завершити важливий проєкт. Зате ви зможете добре заробити. Наступає слушна мить для конкретних дій, відповідальних кроків і інших доленосних подій. Може зірватися важлива ділова зустріч. У вихідні займіться особистим життям, тим паче, що домовлятися з навколишніми стане значно легше.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Щоб ваші проблеми з діловими партнерами не повторилися, необхідно витягти уроки з минулих помилок. Відчуття власної переваги загрожує перешкоджати повноцінному спілкуванню з колегами. Не упустіть момент для просування кар’єрними сходами. У вихідні неясні думки про майбутнє зможуть нарешті набути форми, і все стане на свої місця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Досить удалий період у плані кар’єри та кохання. Можуть зробити привабливі ділові пропозиції. Якщо ви зосереджені й уважні – вам забезпечений успіх, причому такий, на який ви навіть не розраховували. Зараз час виконання бажання, рішення проблеми, що давно турбує вас. До вихідних прийде відчуття радості, спокою й гармонії.

РАК (22.06-23.07). Може завершитися важливий етап у вашій кар’єрі, і ви одержите дуже вигідну пропозицію про підвищення по службі. Допомоги й підтримки від інших зараз чекати не варто, розраховуйте тільки на себе. Тим паче, що ви повні сил і енергії й самі можете вирішити будь-яку проблему. У вихідні можливі різкі зміни настрою, постарайтеся бути м’якше й стриманіше.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не виключене розчарування в комусь з близьких людей, але це не привід для розладу. Краще вчасно зняти рожеві окуляри. Ідеальний час для того, щоб зайнятися підготовкою й реалізацією серйозних планів. Особливо цікаві ідеї вас можуть відвідати у вихідні. Ви здатні згорнути гори, причому від вас не буде потрібно великих зусиль.

ДІВА (24.08-23.09). Можливі певні складнощі, перед якими не варто відступати. І тоді можна розраховувати на успіх. Але краще спиратися на перевірені методи, а нестандартні підходи використовувати тільки як доповнення. Гарний час для підбиття певних підсумків і для початку відпочинку. Уникайте романтичних зустрічей, партнер буде з вами сперечатися й ревнувати. У вихідні не сидіть вдома, виїдьте за місто.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви лідер, і це відчутно допоможе вам добитися свого. Необхідно проявляти терпіння й завзятість, тоді перешкоди перетворяться на пил, який просто віднесе вітром. Тиждень багатий подіями, дозволяє запастися цікавими враженнями. Не забувайте про своїх рідних, загляньте до них у вихідні в гості.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Наступає час серйозних змін, причому до кращого. Не тримайтеся за застаріле, воно вам більш не придасться. Ваш авторитет росте. Не тільки співробітники, але навіть і керівництво постарається піти вам назустріч, створити сприятливі умови для роботи. Пам’ятайте, що, змінюючи своє сприйняття, ви можете змінити й навколишній світ. Успіх буде супроводжувати вам і в кар’єрі, і в коханні.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будь-яку ситуацію потрібно оцінювати максимально реалістично. Навіть якщо вона зовсім не вписується в межі ваших уявлень про можливе. Намагайтеся адекватно розрахувати свої сили, не давайте нездійсненних обіцянок. У вихідні можливі стреси й конфлікти. Вам потрібно відпочити, причому активно. В родині все добре. Діти порадують своїми досягненнями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У вас з’являться виняткові здібності до доведення своєї роботи до досконалості. Тож чекайте похвали від начальства. Будьте обережні з ниткою відносин з близькими людьми, вона може легко порватися через дрібні непорозуміння. Не здумайте брехати й приховувати щось важливе – таємне стане явним.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Постарайтеся вирішувати посильні для вас завдання, не перенапружуйтеся. Є ймовірність, що вимоги до вашої роботи можуть бути завищені, постарайтеся знайти компроміс з колегами і начальством. Небажано приймати скоропальних рішень про зміну роботи або інші кар’єрні зміни. Сприятливий час для встановлення дружніх контактів і зав’язування корисних знайомств. У вихідні чекайте гостей.

РИБИ (20.02-20.03). Імовірний професійний зліт і успіх. Багато наболілих проблем вирішаться спокійно, навіть з якоюсь легкістю. Консервативне ставлення до життя і планомірність дій допоможуть добитися допомоги, зокрема фінансової, у тих, хто старше або головніше. Опирайтеся на свій досвід, здатність прорахувати події та прийняти стратегічно правильне рішення, імпровізації ризикують бути приреченими на провал.