Гороскоп на 27 вересня – 3 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ваша манера ставити людей перед фактами залишає їм не так вже багато простору для прояву ініціативи. Не варто йти на приводу у власної самовпевненості й егоїзму, якщо прагнете уникнути непотрібних конфліктів. Можливі якісь проблеми, джерела яких перебувають у нещодавньому минулому, але з якими вдасться впоратися. У вихідні на вас чекає злагода в родині, особливо якщо ви приділите сім’ї більше часу.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сформується першочергове завдання, ви будете прагнути до нього і зможете його вирішити. Перед вами можуть відкритися нові обрії в кар’єрі, однак доведеться пожертвувати спокоєм і відпочинком. У вихідні близькі люди проявлять турботу та увагу, їхня допомога буде відчуватися у всьому, що буде підтримувати і тішити вас.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Сприятливий час для досягнення заповітної мети. Доля сама зробить вам подарунок, не зневіряйтеся в тому, що ви робите. У ваших силах змінити на краще і своє життя, і життя ваших близьких. З вашою допомогою вони зможуть впоратися зі складними проблемами, і ви відчуєте, що пишаєтеся собою й ними.

РАК (22.06-23.07). Вас захлисне потік нової інформації. Це може зіграти з вами дурний жарт: недовірливим бути неввічливо, а довіряти всьому – собі дорожче. Доведеться шукати золоту середину та приймати важливе рішення. У вихідні варто постаратися позбутися старого і непотрібного.

ЛЕВ (24.07-23.08). Багато планів доведеться переглянути в корені. Однак відкриються і нові перспективи в особистому житті. Зараз необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у взаєминах. Напруга на роботі може зрости, вона буде пов’язана з обсягом нових справ і завдань. Будьте уважні, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але й на дрібниці.

ДІВА (24.08-23.09). Ви будете активно вчитися нового і спілкуватися з людьми здалеку. Захочеться здійснити задумане. Ви відчуєте втому, вас можуть переслідувати дратівливість і незадоволеність собою, намагайтеся не проявляти гніву та не брати участь у сварках. У вихідні проблема може полягати в тому, що просто необхідно вирішити сімейні питання.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам добре б відмовитися від активної діяльності на користь відпочинку. Тим паче, що більша частина ініціатив і починань можуть загрузнути в нескінченних розмовах і обговореннях. У вихідні ви будете гостро потребувати допомоги, і, якщо вона буде вам запропонована, прийміть її із вдячністю. У вас може з’явитися можливість подолати все нагромадження сумнівів разом.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Завдяки старим зв’язкам у вас з’явиться реальний шанс добре заробити й реалізувати важливі плани. Постарайтеся не впустити слушний момент. Гарний час для бесід з начальством, ви зрозумієте, що вас цінують і навіть готові підвищити вам зарплатню. У вихідні ви будете блищати дотепністю та красномовством і легко доб’єтеся своїх цілей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Для вас зараз одне з найважливіших питань – це питання кар’єри. І воно вирішиться на вашу користь. Постарайтеся змінити систему цінностей, і ви побачите, як зміниться ваше сприйняття світу. Добре б допомагати навколишнім, але не звалюйте всі проблеми на себе.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Прийшов час визначитися, які з ваших ділових контактів перспективні, а які – ні. Не марнуйте часу на порожню балаканину. Гарний час для підтримки й зміцнення власних позицій. Будьте наполегливіші – тоді удача вам усміхнеться, і ви зможете реалізувати свої давні ідеї. Наступає відповідальний період у вашій кар’єрі. У вихідні краще притримати свої емоції, до того ж бажано не починати нових справ, краще присвятіть їх відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ідей у вас може виявитися більше, ніж можливостей до їхньої реалізації. Втім, це не привід сумувати, залиште частину задуманого на майбутнє. Ви зможете з честю вийти практично з будь-якого скрутного стану. Тільки не критикуйте колег і друзів і не хваліться своїми успіхами. Налаштуйтеся на те, що вам доведеться вислухати докладні рекомендації начальства.

РИБИ (20.02-20.03). Заспокойтеся й не метушіться, пливіть за течією. У потрібний час вона сама винесе вас туди, куди потрібно. На роботі ймовірні проблеми, пов’язані зі зміною керівництва або з інтригами. Не забувайте: що чим менше знаєш, тим міцніше спиш. Постарайтеся раціонально витрачати ваші сили, уникайте перенавантажень. Хоча б короткий відпочинок вам просто необхідний.