Гороскоп на 27 січня – 2 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Добре б повчитися чомусь новому. Сходіть на лекцію або запишіться в автошколу. Сприятливо почати роботу над собою: подумайте, чи все ви правильно робите, чи до тих цілей прямуєте. У жодному разі не погоджуйтеся на авантюрні пропозиції. Будуть легко йти справи, пов’язані з будівництвом або ремонтом будинку. Вихідні – найсприятливіший час, щоб побути з родиною.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете просто геніальним керівником. Причому ці здатності виявляться, навіть якщо у вас немає жодного підлеглого. Ви зможете винятково грамотно організувати робочий процес і створите потрібну обстановку у колективі. Але не ставте перед собою надзадач. Ближче до вихідних важливо налагодити стосунки з близькими людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Досить стабільний і гармонічний період сам по собі. До того ж ви зробите крок до здійснення свого заповітного бажання. Ваші проєкти виявляться затребуваними й принесуть прибуток, що дозволить вам працювати із ще більшою захопленістю. В особистому житті очікуються приємні зміни й поповнення у сімействі. Можете просто розслабитися та отримати задоволення.

РАК (22.06-23.07). Для вас цей тиждень буде непростим, але вдалим. Ділове навантаження може створити деяку напругу. Затребуваність не позбавлена приємності, однак все-таки перевтомлюватися не варто. Не бійтеся розлучатися з непотрібними речами та зв’язками. Прикусіть свій гострий язичок, щоб він не став вашим ворогом. Не доводьте ситуацію до кипіння. У вихідні на вас чекає відверта розмова й примирення з близькими людьми.

ЛЕВ (24.07-23.08). Залиште всі свої страхи й побоювання позаду, зберіться з силами та думками й – вперед. На вас чекає новий рівень. Однак вам необхідно бути конкретнішими у своїх мріях і бажаннях. Можуть відбутися серйозні зміни у ваших планах і навіть у вашій долі. Тільки не забувайте радитися з близькими людьми. Вони на вашому боці.

ДІВА (24.08-23.09). Для здійснення своїх задумів ви як ніколи потребуєте в надійному партнері. Будьте уважніше до натяків начальства. Ви можете відчути себе незатишно й скуто на заздалегідь запланованих заходах. Може вирости ваша популярність серед колег. У вихідні ви одержите те, чого давно прагли.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Обережність і терпіння – ваші головні союзники. Можливий конфлікт у керівних сферах, не дозволяйте втягнути себе в цю ситуацію, але й не втрачайте можливості довідатися щось цікаве. Нагромадження втоми до вихідних може зробити вас дратівливим і нетерплячим, постарайтеся утриматися від критики навколишніх, вони теж уже утомилися. Вихідні дні буде корисно наповнити інтелектуальним змістом.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Бажано більше часу присвячувати собі та своїй коханій людині. Це дасть вам сили й натхнення для роботи й перемог. Ви можете відчути себе в епіцентрі подій, що рогортаються. З найбільшим успіхом завершаться справи, якими ви займетеся разом із друзями. Дуже скоро ви відчуєте себе хазяїном життя та королем стану, що створився. У вихідні постарайтеся бути максимально турботливі стосовно близьких людей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На роботі вам доведеться розбиратися з паперами й іншими нудними, але необхідними речами. Ви можете відчути якусь нестабільність, але незабаром зрозумієте, що керівництво вами задоволене. Друга половина тижня виявиться спокійніше й розміреніше першої. Можливі цікаві зустрічі й корисні знайомства, які вселять у вас дух успішності.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви можете відчути, що жити стало легше й веселіше. Багато проблем відступлять або розчиняться, немов дим. Зірки пророкують вам розширення кола спілкування й нові знайомства. Можливі непорозуміння з друзями, краще не балакати зайвого. Вихідні – час самостійних рішень і праці, а не порожньої балаканини.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Бажано присвятити більше часу повсякденним обов’язкам і поточним справам. Доведеться брати відповідальність на себе, тому що знайти вихід із ситуації, що створилася, під силу тільки вам. Усе буде сприяти здійсненню давніх планів і задумів. Не відмовляйтеся від запрошень, є реальні шанси завести потрібні зв’язки. У вихідні дні вирішення сімейних проблем буде залежати від ваших організаторських здатностей.

РИБИ (20.02-20.03). Поспішайте завершити намічені справи, пам’ятайте, що потім буде важко надолужувати упущене. Зберігайте спокій і критичне мислення, не будьте зайво довірливими. Ваша витримка й холоднокровність дозволять уникнути конфліктних ситуацій – ви зможете залишитися на висоті й у всеозброєнні. Вам доведеться піти на розумний компроміс з колегами по роботі. У вихідні влаштуйте сімейну вечерю.