Гороскоп на 26 жовтня – 1 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам доведеться замислитися про те, що робити з тим положенням, якого ви досягли. Не виключено, що ви зрозумієте, що використовуєте далеко не усі свої можливості. Постарайтеся не присвячувати майже весь свій час роботі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Сприятливий період для підвищення вашого професійного рівня, однак робота загрожує забрати занадто багато часу. У вас стільки енергії і ентузіазму, що навколишнім не вгнатися за вами. Постарайтеся не нав’язувати свою думку колегам, це може призвести до конфліктної ситуації..

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви здатні вирішити багато проблем, які до цього заганяли вас у глухий кут. У навколишніх навіть може виникнути бажання перекласти свої складнощі на ваші плечі, такі спроби необхідно вчасно припиняти.

РАК (22.06-23.07). Ви можете виявитися об’єктом підвищеної уваги, не дозволяйте боязкості та зайвій сором’язливості перешкодити вам витягти з цього всю можливу вигоду. Але не намагайтеся підказувати людям місце, де вони повинні знаходитися за вашими задумами: це принесе більше шкоди, ніж користі. Можливо, під тиском обставин ви зміните свою думку. В особистому житті все складається досить сприятливо.

ЛЕВ (24.07-23.08). Поступово зростає ваш авторитет, навколишні готові слухати ваші поради. Але постарайтеся не звалювати на свої плечі чужі проблеми. Вас може чекати досить гостра боротьба з конкурентами. Бажано не ризикувати без вагомих причин.

ДІВА (24.08-23.09). Ви відчуваєте приплив сил, почуваєте себе лідером, що внутрішньо лестить вашому самолюбству. На роботі це зовсім природно, а от вдома краще забрати керівницькі нотки й бути простішими та зрозумілішими для близьких людей. Не виключені сварки, нерозуміння й перешкоди на вашому шляху. Але ви зможете блискуче впоратися з ситуацією.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Успіх прийде, але тільки якщо ви готові його чекати й бути терплячими. Вам потрібно багато працювати, зате з’явиться можливість виявити всі найкращі якості в діловій сфері. Про відпочинок краще не думати, щоб зайвий раз не засмучуватися.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Новий тиждень ви зустрінете із піднесеним настроєм, ще б пак, життя, що називається, налагоджується. Успіхи у професійній діяльності і солідний прибуток радують вас. Але ви були настільки захоплені роботою, що кохана людина дуже скучила – їй бракує вашої уваги.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Може з’явитися шанс просунутися кар’єрними сходами. У вас з’явиться чимало способів добитися бажаного, було б чого бажати. Небажано затівати сварки й конфлікти, краще миритися з випадами недоброзичливців, просто не зауважуючи їх.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Наступає сприятливий час для кар’єрних досягнень, але для цього вам доведеться зосередитися на роботі. Краще не планувати ділових зустрічей і переговорів із партнерами, і вас навряд чи підтримає керівництво. Виявіть рішучість і активність, а якщо виникнуть якісь неточності, то найближче майбутнє розставить усе по своїх місцях.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас з’явиться шанс провести роботу над помилками, щось виправити, із кимось помиритися. Очікується повільний, але точний професійний ріст. Ви можете бути занадто дратівливими й критичними. Постарайтеся не розслаблятися і не ризикувати своєю професійною репутацією.

РИБИ (20.02-20.03). Вас можуть порадувати втішні ділові пропозиції. Однак в цього є і негативна сторона, з радощів ви можете звалити на себе непосильну ношу. У результаті ви одержите не так вже багато, а виснажитеся сильно.