Гороскоп на 26 квітня – 2 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Постарайтеся в ім’я своїх особистих інтересів не закидати роботу. Навпаки, варто особливу увагу звернути на ваш кар’єрний ріст, тому що можливі досить привабливі пропозиції та досягнення, що сприяють підвищенню на посаді. Щоб досягти успіху, вам потрібно проаналізувати ситуацію та тримати під контролем свої емоції.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Таємне стане явним. Будьте реалістом у вирішенні особистих проблем, які звалилися на вас. Визнання ваших заслуг діловими партнерами та друзями виявиться для вас приємним сюрпризом. Ви зможете глянути на багато речей по-новому й побачити те, що раніше не помічали.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас підхопить вітер змін, причому приємних. І це торкнеться, у першу чергу, особистого життя. До того ж з’явиться шанс добитися успіху в діловій і фінансовій сферах. Постарайтеся не відкладати важливі справи та рішення, беріться за них одразу. Це прямий шлях до мети. Ваш позитивний погляд на світ дозволить з легкістю справлятися навіть із найскладнішими завданнями.

РАК (22.06-23.07). Використайте зустріч із керівництвом у своїх цілях, викладіть свої чудові плани й ідеї, вашу ініціативу обов’язково підтримають. Ситуація, можливо, зажадає від вас уміння справлятися з додатковим навантаженням. У вихідні відпочиньте від метушні й турбот, відчуйте смак життя.

ЛЕВ (24.07-23.08). Для вас наступає цікавий період, коли можна активно відпочити та із задоволенням попрацювати. Енергія б’є ключем, тому вам багато що буде вдаватися. Спробуйте поменше говорити й більше слухати. Якщо вам не удасться викрутитися від участі в суперечці, намагайтеся зберігати нейтральну позицію. Вихідні – вдалий час для поїздок і початку мандрів.

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете одержати інформацію, яку вам краще зберегти в таємниці. Бесіда з начальством може піти на трохи підвищених тонах, однак вам удасться довести свою правоту. На міцне й тривале співробітництво ані в роботі, ані в особистому житті зараз не розраховуйте, усе мимобіжно й досить ілюзорно. У вихідні можуть заплутатися взаємини з ріднею.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас очікує емоційний сплеск, енергія, здоров’я й успіх. Будь-яка справа буде вдаватися, й практично будь-яка мрія може здійснитися, якщо, звичайно, для цього не доведеться зачепити інтереси інших людей. У вас може з’явитися непереборне бажання змінити коло спілкування, велика ймовірність появи поруч нових знайомих, близьких вам за духом. У вихідні направте свою енергію на вирішення домашніх справ і внутрішньосімейних безладь.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Рекомендується більше часу провести у розслабленості, користуючись плодами успіхів, досягнутих раніше. Втім, нові справи теж обіцяють солідний прибуток. Ваша енергія та зібраність дозволять творити дива. Везіння у дрібницях стане причиною оптимістичного настрою, що також досить сприяє працездатності. Удача дозволить залишити багато серйозних проблем у минулому. У вашім житті починається яскравий і вдалий період.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Особливо яскраво виявить себе ваша цілеспрямованість. Вам легко буде реалізувати свої творчі задуми, як в індивідуальній, так і в колективній роботі. Результативними виявляться далекі поїздки та відрядження. Проявіть трохи більше уваги та доброти до своєї родини. У вихідні ви одержите справжнє задоволення від спілкування з друзями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам доведеться зібратися, від вас будуть потрібні стійкість і терпіння. Друзі засиплють вас порадами діаметрально протилежного змісту. Намагатися їх втілювати, звісно, не варто, але вислухати можна. Будьте відкриті для змін, не відмовляйтеся від нових можливостей. Ваші трудові подвиги не залишаться непоміченими, ви доб’єтеся схвалення з боку начальства. У вихідні бажано критично оцінювати свої дії й слова.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Очікується надзвичайно продуктивний, гранично насичений різноманітними подіями період. Однак ви ризикуєте утомитися від спілкування. Адже мають бути важливі зустрічі й напружені переговори. Чим активнішими, швидшими та гнучкішими ви виявитеся, тим більше зможете досягти. Друзі та близькі виявляться непоганими порадниками.

РИБИ (20.02-20.03). Результати роботи зможуть нині вас потішити й принести моральне і матеріальне задоволення. Постарайтеся не з’ясовувати відносини з діловими партнерами і не сперечатися з начальством. Можна запланувати серйозну розмову зі старим другом, можливо, ви довідаєтеся про щось важливе. У вихідні займіться повсякденними справами, завершіть почате в будні.