Гороскоп на 25-31 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Потрібно зібрати волю в кулак і братися за роботу. Постарайтеся виявити свої лідерські якості. Зараз не час відсиджуватися в куті. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником. І зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. Не відмовляйте в допомозі людям, що звернулися до вас. Вихідні – сприятливий час для спілкування з близькими.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся не піддаватися занепадницьким настроям. У справах бажано дотримуватися традиційних поглядів. На роботі імовірні різкі зміни, доведеться звикати. Якщо ви виявите зацікавленість і активність, з’явиться дуже перспективний проєкт. Вихідні можуть принести багато нового в особистому житті.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Усе вийде, варто тільки захотіти. Тож можете не змагатися і не боротися. Удача сама прилетить вам у руки. І виконає ваше заповітне бажання. Те, що вам раніше доводилося просити, дадуть вам просто так, ще й із задоволенням. Може виникнути сприятлива ситуація для стрімкого просування службовими сходами і солідного заробітку.

РАК (22.06-23.07). Тиждень сприяє цікавим знайомствам, що захоплюють відкриттям і плідному співробітництву. Вам можуть перешкодити несподівані обставини. Виявіть свою лояльність стосовно керівництва, і воно не забуде виділити вас. Старші родичі можуть виявитися джерелом досить цінних порад.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви стаєте просто незамінною людиною, без вас не можуть вирішити багато завдань. Але на вас лежить і велика відповідальність, до вас виявляють довіру і чекають підтримки й допомоги, тільки не робіть цього на шкоду особистому життю. Доведеться багато працювати, можливі нові цікаві ділові пропозиції. Вихідні добре провести на свіжому повітрі в компанії друзів.

ДІВА (24.08-23.09). Події можуть виявитися для вас несподіваними. У випадку окремих невдач не варто зневірятися, це лише тимчасове явище. Досить напружений і насичений роботою час. Можуть з’явитися несподівані корективи до ваших планів, але це буде на краще, однак, у чому саме, ви зрозумієте не одразу. У вихідні сміливо беріться за найскладніші справи, але не поспішайте з оцінками і коментарями.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви відчуєте смак до змін, у вашому житті з’являться нові знайомі, не виключена зміна роботи. Долаючи тиск обставин, ви доб’єтеся позитивних результатів одразу в декількох напрямках. Не варто планувати нічого серйозного. У вихідні дні спілкування з друзями піде вам на користь і в емоційному, і у фінансовому аспекті.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас буде чимало прибуткових замовлень і успішних проєктів. Робота принесе вам моральне задоволення й солідний прибуток. Однак не менш важливою буде й особиста сфера. Ви зрозумієте, що таке кохання. Усвідомите, що воно взаємне, і знайдете можливість бути разом з тією людиною, яка вам потрібна. Не бійтеся змін, вони виявляться до кращого. Вихідні будуть повні жвавих контактів і корисної інформації.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам буде іноді видаватися, що все неможливе можливо. Ви сповнені енергії й надій, опинитеся в потрібний час у потрібному місці і зможете вирішити важливу проблему. На роботі не випускайте з уваги дрібниць. У вихідні дні відпочиньте від метушні, сходіть на ковзанку або просто прогуляйтеся парком.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся раціонально розподілити сили. На роботі справ накопичилося чимало. Зате тиждень може стати міцним фундаментом для кар’єрного зльоту. Але для успішного втілення в життя задумів і планів вам доведеться стати поблажливішими та дипломатичнішими. Якщо вам удасться прийти до конструктивної згоди, з’явиться шанс використовувати колег для рішення власних завдань.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші плани починають поступово реалізовуватися. Будуть вдалими справи, початі ще торік. Не виключені розчарування й неприємності в діловій сфері. Не варто переоцінювати свої сили і можливості. Краще в цей час звернути свою увагу на дім та родину, от де вас буде очікувати справжнє щастя і успіх. Постарайтеся більше часу присвятити собі та своїм дітям.

РИБИ (20.02-20.03). Не зневіряйтеся в тому, що ви робите, навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди. Схоже, багато планів доведеться переглянути. Напруга на роботі може зрости, вона буде пов’язана з обсягом завдань. Будьте уважні, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але і на дрібниці. В особистому житті необхідно обрати правильну стратегію і тактику у взаєминах із протилежною статтю.