Гороскоп на 24-30 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Намагаючись звернути гори на своєму шляху, ви можете трохи не розрахувати та переоцінити свої сили. Більше цікавтеся проблемами своїх колег, вам потрібна дружня обстановка в колективі. Наступає вдалий час для тих, кому необхідно перейти на нову роботу. Шукайте і знайдете. Поїздка за місто разом з родиною або з друзями у вихідні дозволить відволіктися від дрібних проблем.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, тоді дрібні неприємності не перешкодять здійсненню ваших цілей. Хоча вас можуть очікувати деякі випробування та складнощі, ви зможете їх подолати, особливо якщо знайдете однодумців. Доведеться відстоювати ваші погляди та переконання. У вихідні родина буде потребувати ваших ідей і вашої участі. Поставтеся з розумінням до проблем ваших дітей.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви можете досягти більших успіхів при реалізації тих завдань, які самі ж і поставили. Тільки уникайте поспіху, не впадайте у зневіру, навіть якщо вам здається, що щось іде не так. Насправді ви саме рухаєтеся до мети. І дуже скоро відбудуться бажані й радикальні зміни в вашому особистому житті. У вихідні ви відчуєте спокій, впевненість у своїх силах, радість і внутрішню гармонію.

РАК (22.06-23.07). Стабільність життєвого укладу й оптимістичний настрій дозволять вам легко подолати перешкоди й вийти переможцем практично з будь-якої ситуації. Тільки важливо нікуди не спізнюватися, непунктуальність може стати причиною проблем. Погодьте й уточніть все до дрібниць, щоб точно виконати завдання керівництва. У вихідні не дозволяйте рідним обтяжувати вас проблемами, відправляйтеся на природу.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас з’явиться шанс підключитися до чийогось творчого процесу. Не упускайте його, перед вами можуть відкритися нові перспективи. Багато непорозумінь та безладдя залишилися в минулому, будуть налагоджуватися відносини з колегами та у родині. Максимально реалізуйте свої можливості. У вихідні можуть бути розірвані колишні домовленості.

ДІВА (24.08-23.09). Подбайте про майбутнє, чим більше зусиль ви докладете й чим більше передбачливості виявите, тим легше вам буде впоратися зі складнощами потім. Не виключені конфлікти та сварки, ви можете відчути невдоволення навколишніх людей. Однак ситуація розрядиться, ви зможете досягти бажаного. Вихідні пройдуть у приємній і розслабленій атмосфері.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можуть успішно пройти ділові переговори, які дозволять вам підвищити рівень вашого добробуту. На роботі краще не проявляти зайвої активності та ініціативи, тому що це може викликати заздрість і плітки. Вашу світлу голову можуть відвідати найрізноманітніші ідеї. У вихідні вам навряд чи удасться довго всидіти на одному місці, вирушайте в романтичну подорож.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ситуація може зажадати від вас більшої активності, зате є всі шанси добитися успіху як в особистих справах, так і в бізнесі. Ви здатні гори звернути й усі мрії зробити реальністю. У вихідні дні вас можуть залучити театральні прем’єри й виставки.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви можете стати просто незамінним працівником, і начальство це оцінить. Вас чекає багато контактів, не виключені короткі поїздки, переважно ділового характеру. Не відмовляйте собі в приємному спілкуванні, вечори вихідних особливо гарні для неквапливих інтелектуальних бесід із друзями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Чудовий час для відпочинку й розваг. А от робота загрожує швидко стомлювати. Начальство може дістати причіпками. Що ж, менше розмовляйте й більше робіть. Постарайтеся бути увесь час напоготові й не базікати зайвого. Добре б частіше застосовувати своє дипломатичне мистецтво. Це дозволить вам обійти стороною багато небажаних конфліктів.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Наступає досить активний, сповнений подій тиждень. Можливі поїздки, контакти з новими партнерами й обговорення нових проєктів. Ваші задуми вдало реалізуються, але не виключені сварки й бурхливе зіткнення ваших інтересів з інтересами навколишніх. У вихідні вашу душу зігріє турбота близьких і зустрічі з друзями, яких ви давно не бачили.

РИБИ (20.02-20.03). Зайнятість на роботі вбереже вас від здійснення необдуманих вчинків. Не виключено, звичайно, що ви зможете урвати годинку-іншу та з ким-небудь посваритися, але краще все-таки присвятити час продуктивній праці. Непросто буде займатися справами, для вас незвичними. Від вас буде потрібна повна мобілізація, уміння швидко розуміти й не менш швидко діяти. У вихідні велике значення будуть мати дружні взаємини.