Гороскоп на 24-30 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Не бійтеся активних дій для досягнення поставлених перед собою цілей: докладені зусилля принесуть результат. На роботі ймовірні зміни на краще. Не будьте консерватором, виявіть відкритість до нового, комунікабельність, і ви досягнете успіху.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви зможете подолати перешкоди, якщо будете проявляти емоційний спокій і наполегливість. Вам необхідно докласти максимум сил і терпіння, щоб не виправдати очікування недоброзичливців. Вихідні постарайтеся провести з почуттям внутрішньої волі. Не варто давати обіцянки допомогти та вирішити чужі проблеми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Події, які відбуваються навколо вас, свідчать про зміни у вашім житті. І це зміни на краще. Не виключене, що ви одержите вигідну ділову пропозицію або вам освідчаться в коханні. Зосередьтеся на найголовнішому, зараз не час розпорошувати дорогоцінні сили на дрібниці.

РАК (22.06-23.07). На все, що відбувається, слід дивитися філософськи. Усе навколо метушня, ви ж можете витягти щось корисне для себе, просто спостерігаючи за розвитком подій. Брати активну участь у чужих справах і суперечках точно не варто.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви знову готові здивувати навколишніх, постарайтеся тільки, щоб подив їхній був захопленим, а не обуреним. Ваші таємниці можуть відкритися, тож готуйтеся давати пояснення. Але у вас з’явиться шанс підняти свій авторитет і знайти загальну мову навіть із незговірливими людьми.

ДІВА (24.08-23.09). Зведіть до мінімуму контакти із представниками влади, податкових і фінансових органів, відкладіть все це. Імовірні перепади настрою, які можуть привести до творчої й психологічної кризи. Вам нелегко вдасться перетворити свої проєкти в життя.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас з’явиться шанс значно просунутися вперед, потрібно лише правильно обрати напрямок. Ви зможете плідно попрацювати над завершенням якоїсь важливої справи й успішно реалізувати намічений план. Лише візьміть свій темперамент під особливий контроль, інакше не уникнути скандалу.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Настає успішний, активний, наповнений яскравими подіями тиждень. Вас чекає солідний прибуток і приваблива ділова пропозиція. Ваші плани й задуми вдало реалізуються, авторитет виросте. До вас будуть звертатися за професійною порадою й допомогою.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви відчуєте приплив сил і відчуєте себе в чудовій формі, однак все-таки не варто розтрачувати енергію. Довірте частину справ надійним партнерам, за собою ж залиште найголовніше. Постарайтеся обіцяти тільки те, що зможете виконати.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви можете знайти нових друзів, ваша робота стане цікавіше й захопливіше. Вам може дістатися нелегке завдання, однак ви в змозі вирішите його практично бездоганно. Це зажадає від вас багато сил, але й принесе корисний досвід.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Варто виявити розсудливість і пильність. Бажано постежити за своїми висловленнями, ви можете стати над міру балакучі, а це нікому ще не приносило користі. Нестандартний підхід до вирішення проблем дасть позитивний результат. Не варто критикувати колег і партнерів, це загрожує сваркою.

РИБИ (20.02-20.03). На роботі знадобиться все ваше самовладання, щоб зберігати спокій, незважаючи на мінливі обставини. Керівництво явно чекає від вас ініціативності й дій, спрямованих на виправлення нинішньої, не дуже вдалої ситуації. Можливе ускладнення стосунків із близькими родичами, зате з друзями – повне взаєморозуміння.