Гороскоп на 23-29 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам зараз важливо удержати досягнення, яких ви добилися, але тільки не за будь-яку ціну. Виявіть обережність, можливі інтриги у вас за спиною. Якщо стосунки зжили себе, постарайтеся розлучитися мирно, сприймаючи це як життєвий урок. Присвятіть достатньо часу собі й своєму дому.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ваші успіхи в професійній діяльності вас радують. Надійде важлива для вас інформація, яка може поміняти найближчі плани. Але, схоже, ви були настільки захоплені роботою, що близьким бракує вашої уваги. Будьте м’якше з ними. Проведіть більше часу разом.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваше життя, нарешті, кардинально зміниться. Причому саме так, як вам би хотілося. Ви одержите пропозицію про нову роботу або пропозицію руки та серця, у вас з’явиться новий дім і родина. Не соромтеся проявляти сміливість і наполегливість. Ви це заслужили, ви довго чекали на своє щастя. Не бійтеся повірити, що мрії збуваються.

РАК (22.06-23.07). Ви сповнені сил і рішучості, нестримне прагнення йти вперед дозволить вам змести на своєму шляху всі перешкоди. Вам удасться зробити практично все, за що б ви не бралися. Деякі виниклі труднощі не стануть перешкодою для прояву вашого професіоналізму. Ви зможете зберегти гарні взаємини з начальством. Спілкуючись із близькими, будьте коректні та доброзичливі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Досить нудний і передбачуваний період. Ви можете розслабитися та припуститися серйозної помилки, яку потім буде складно виправити, тому при найменшому сумніві перевірте усе ще раз. В особистому житті теж не очікується ані потрясінь, ані бур. Однак, можливо, це й непогано. Цінуйте те, що маєте.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано сконцентруватися на старому й перевіреному і не прагнути до нового. Постарайтеся обіцяти тільки те, що зможете виконати, інакше ризикуєте підірвати свій авторитет. Не лізьте на рожен, особливо не рекомендується сперечатися з тим, хто старше за віком. У вихідні намітьте зустрічі з друзями та активний відпочинок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Цей тиждень у цілому конструктивний і сприятливий для вас. Проявляйте поменше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями, буденними домашніми справами й не приймайте швидких рішень. У вихідні варто вирушити в подорож і побачити щось нове, розширити коло знайомств.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви завершите важливий проєкт, дістанете великий прибуток і зможете, нарешті, розслабитися. Ситуація дозволить упорядкувати ділові зв’язки та скорегувати робоче навантаження. Атмосфера душевного комфорту при спілкуванні з близькими допоможе вам прийняти важливе й правильне для вашого майбутнього рішення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Період обіцяє бути щедрим на розваги й приємні зустрічі. Бажано зайнятися освоєнням чого-небудь нового – це дозволить розширити як ваш кругозір, так і ваші можливості й повноваження. Не бійтеся виявити відкритість і прийняти, можливо, не зовсім традиційний погляд. Давно назріле питання сприятливо для вас вирішиться, що принесе полегшення. Постарайтеся реалізувати все намічене, поки складається сприятлива для вас ситуація.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви будете з дивною завзятістю притягати чужі проблеми. Вам доведеться швидко приймати рішення на свій страх і ризик. Частина подій будуть розгортатися зовсім не так, як ви задумали. Однак це не привід для тривог і страхів. Але енергія, що переповнює вас, загрожує бути не завжди конструктивною, тому обережність вам не зашкодить, особливо стежте за гострим язичком.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас може на час зникнути інтерес до питань кар’єри, замість неї на перший план може вийти прагнення до особистої волі або хоча б до ілюзорного відчуття її. Схоже, прийшов час відпочити. Але все-таки постарайтеся не впадати в крайнощі і не відходити від справ далеко і надовго.

РИБИ (20.02-20.03).
Не сумнівайтеся в собі. Ви можете змінити своє життя на краще. Корисна активність і ініціатива з вашої сторони. Гарний час для руйнування старого й початку нового, у вас буде великий простір для вибору. Може проявитися ваша емоційна вразливість. Вихідні краще присвятити пасивному відпочинку, не варто приймати серйозних рішень.