Гороскоп на 23-29 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У вас є шанс створити міцний фундамент для подальших досягнень у роботі й творчості. Успіх буде базуватися на вашій пунктуальності й сумлінності. Не дозволяйте оточуючим маніпулювати вами, не йдіть на нескінченні компроміси. Особливо ретельно контролюйте свої емоції й слова, не давайте волю роздратуванню. У вихідні варто діяти за правилом «довіряй, але перевіряй».

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Добре б повчитися чомусь новому. Не намагайтеся впливати на навколишніх, дозвольте їм бути собою. Метою ваших зусиль повинні стати ділові проєкти, доручення й короткі поїздки. Вам, схоже, доведеться задуматися, чи все ви правильно робите, чи тих цілей прагнете.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Починають реалізовуватися ваші заповітні плани й задуми. Просто пливіть за течією й насолоджуйтеся маленькими радостями. Саме зараз ви одержите шанс зрозуміти, що вас дійсно люблять. Ви багато чого можете встигнути, було би бажання. Свою енергію направте на досягнення гармонії. Ви одержите інформацію, яка дозволить змінити багато чого. Вихідні – чудовий час для поїздки на природу.

РАК (22.06-23.07). Настає час, сприятливий для рішучих дій і важливих змін. Бажано позбутися вантажу дрібних невирішених проблем. Знизьте навантаження на роботі до мінімуму, не призначайте важливих зустрічей. Перед вами розкриються перспективи і можливості, які сприяють скоренню нових вершин. За необхідності можете розраховувати на підтримку друзів. У вихідні постарайтеся зберігати рівновагу і не дратуватися.

ЛЕВ (24.07-23.08). Можете сміливо приступати до нової роботи або виконання складного завдання, особливо якщо це обіцяє гарний прибуток. Але не варто ні з ким ділитися своїми діловими планами. На роботі намагайтеся якнайменше попадатися на очі начальству, щоб вас не завантажили додатковими обов’язками. В іншому особливих проблем не передбачається. Виявивши мудрість і стриманість, ви успішно впораєтеся з найрізноманітнішими домашніми справами.

ДІВА (24.08-23.09). Не варто перетворюватися на відлюдника, спілкуйтеся з різними людьми. Не опирайтеся своїм інтуїтивним бажанням. Не потрібно відстоювати свою позицію по дрібницях, так ви можете пропустити щось істотніше. У вихідні ваші емоції можуть виплеснутися через край, і даремно. Адже у складній ситуації криком нічого не зміниш.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Кар’єрні устремління краще призупинити, не намагайтеся штурмувати нові рубежі, це навряд чи увінчається успіхом. Вам потрібно буде зробити вибір, доведеться чітко позначити свою позицію в професійній сфері або в особистому житті. Ви зможете впоратися практично з усіма справами, не докладаючи до цього особливих зусиль.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Надзвичайно активний і позитивний період. Можна буде багато чого встигнути зробити. А якщо повезе, є шанс навіть досягти бажаної мети. Тільки не зводьте стіну між собою і світом. Якщо є сімейні або робітничі проблеми, поспішіть їх владнати, саме зараз це пройде швидко й безболісно. У вихідні близькі люди можуть звернутися до вас по допомогу.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). З’ясовуючи стосунки й відстоюючи свої права та незалежність, наберіться терпіння і мудрості. Подивиться на себе з боку й, можливо, ви побачите спосіб змінити ситуацію на свою користь. Якщо ви не втратите душевної рівноваги, то тиждень буде сприятливий для роботи з інформацією й продуктивний у плані спілкування. Підготуйте міцний фундамент для майбутніх великих проєктів.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У вас може виникнути почуття ностальгії, постарайтеся не піддаватися зневірі і не вважати, що краще позаду. Вас може приємно здивувати можливість заробити або поміняти роботу на більш високооплачувану. Будьте сміливіше, навіть у спілкуванні з тими, хто заподіює вам усіляких неприємностей, час відмовитися від сумнівів і непевності й сміливо просуватися вперед до мети.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Час вам споважніти, адже саме зараз вирішується щось важливе. Не відмовляйтеся від додаткової роботи, це шанс одержати підвищення і премію. Багато цікавого й приємного обіцяють знайомства з новими людьми і їхніми оригінальними ідеями. Ви можете розраховувати на допомогу друзів. Можливі перспективні пропозиції.

РИБИ (20.02-20.03). Цей тиждень принесе вам небачений приплив енергії, особливо тим, хто й так не любить сидіти на місці. Однак не варто занадто розпорошуватися і братися за кілька справ одночасно. На роботі імовірні зміни на краще, з’являться нові можливості для професійного росту і зміцнення матеріального благополуччя. Постарайтеся, щоб ваша енергійність не перейшла у сліпу самовпевненість.