Гороскоп на 22-28 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У вас з’явиться шанс скорити чергову позахмарну вершину, недоступну для багатьох. Але при цьому ваші прямі обов’язки поповняться новими пунктами. Ви поринете в безперервний потік важливих і невідкладних справ, вибирайте з них першочергові. А у вихідні дні ви можете розсердитися на незадоволені вирази на обличчях близьких людей, не беріть близько до серця їхнє бурчання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Якщо ваші партнери роблять крок назустріч, то не обов’язково шукати в цьому підступ. Ідеальний час для того, щоб зайнятися підготовкою та реалізацією нових проєктів у сфері бізнесу або інвестицій. Можуть зробити ділові пропозиції, які дозволять ступнути на черговий щабель службових сходів. Гарний час для початку ремонту. Вихідні гарні для гармонічного рішення проблем і для корисних знайомств.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекають позитивні зміни одразу в декількох сферах життя. Те, що видавалося недосяжним, саме прийде вам в руки. Потрібно просто вірити й чекати. Ваш досвід і майстерність справлять сприятливе враження на колег. В особистому житті можливі просто неймовірні події, ви явно на шляху до свого щастя.

РАК (22.06-23.07). Більше розсудливості й рішучості, і ви біля бажаної мети. Але краще не експериментувати, а використовувати традиційний підхід. Життя буде бити ключем, хоча більшість своїх планів доведеться в корені переглянути. Постарайтеся не кидати слів на вітер, щоб не підірвати свій авторитет. Вихідні бажано присвятити спілкуванню з близькими людьми. Для вас будуть важливі зустрічі з друзями та активний відпочинок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Захопленість роботою завжди похвальна, тільки не доводьте себе до виснаження через перевантаження. Постарайтеся бути поблажливіше до друзів і колег, вони абсолютно щирі у своїх оманах. Не забувайте про домашні справи, інакше пізніше не зможете з ними впоратися. Ви можете відчути в родині деяку емоційну напругу, постарайтеся звести її до мінімуму.

ДІВА (24.08-23.09). Ваш переможний наступ на кар’єрному поприщі продовжиться з потроєною силою. Але, щоб у такій ситуації не опинитися у стані вичавленого лимону, постарайтеся дотримуватися філософських поглядів на події, що відбуваються. Не намагайтеся осягнути неосяжне. Налаштуйтеся на якісь важливі події. У вихідні будьте обережні, побоюйтеся інтриг і підлості.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не затівайте нічого нового, а просто впорядкуйте все старе, позбудьтеся дурних думок про людей і життя в цілому. Постарайтеся не дратуватися через дрібниці, інакше вам пригадають старі образи, живіть скромно, але зі смаком. Намагайтеся поменше розповідати про свої плани, тому що доброзичливці щиро захочуть допомогти, але можуть зіпсувати всю справу. Впевненість у своїх силах приведе вас до бажаного успіху.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас чекає солідний прибуток і цікаві ділові пропозиції. Ініціативність і рішучість принесуть вам матеріальне благополуччя. Варто почати діяти, і ви одразу ж вирішите багато своїх проблем. Важливо вірити в любов і не приховувати своїх почуттів. У вихідні ви з легкістю все подолаєте й доб’єтеся бажаної мети.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Можливий емоційно напружений тиждень. Усі ваші досягнення будуть пов’язані із подоланням складнощів. Живіть сьогоденням, радійте негайним подіям. Щось гарне неодмінно трапиться! Зверніть увагу на перспективні проєкти. Може пощастити вирішити важливе завдання або одержати додатковий прибуток. Ваші близькі вже забули, коли ви відпочивали всі разом, доставте їм і собі це задоволення.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Тиждень обіцяє бути легше попереднього, але тривог і хвилювань однаково не уникнути. Якщо ви захочете відгородити себе від конфліктів, не тільки говоріть, але й слухайте, враховуйте думку інших. Пам’ятайте, впертістю ви навряд чи досягнете бажаних результатів. Можлива цікава пропозиція з боку начальства. Вихідні зажадають від вас спокою і раціонального мислення. Не піддавайтеся негативним емоціям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Досить напружений період, але ви реально побачите плоди своєї праці. Вам доведеться розділити ділові й особисті відносини та трохи утихомирити свій запал. Ви ризикуєте потрапити в гущавину подій, спілкуйтеся з людьми щиро, будьте коректні та ввічливі, тоді задумане здійснитися.

РИБИ (20.02-20.03). Цікава робота буде позитивно впливати на ваш настрій, а от якщо будете лінуватися, отут і в депресію впасти недовго. Прислухайтеся до порад близьких людей, вони допоможуть вам вирішити навіть тупикові питання. Плануйте рішучі дії, починайте новий проєкт, не упускайте свій шанс, використовуйте сприятливий час.