Гороскоп на 22 – 28 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У цілому спокійний і благополучний період, але зайво розслаблюватися не варто. Навколишні будуть підтримувати вас, друзі складуть компанію, тільки робіть що-небудь важливе й потрібне. Активність – це успіх.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам знадобиться вся ваша розсудливість і стриманість: тільки ці якості зможуть хоч якось зм’якшити вашу імпульсивність. Вас можуть випробовувати на міцність. Результат ситуації, яка виникла на роботі, буде залежати тільки від вас.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зараз можете гори згорнути й здійснити свої найсміливіші мрії. Більше впевненості в собі! Використовуючи свою чарівність і дипломатичні здатності, ви можете досягти своєї мети й одержати значний прибуток.

РАК (22.06-23.07). На вас очікує багато гарного й позитивного, однак гарне треба вміти помітити. Проявляйте ініціативу в професійних справах, не чекайте, поки все найскладніше дістанеться іншим. Вам рекомендується бути напоготові.

ЛЕВ (24.07-23.08). Зайва розважливість робить вас занадто обережною людиною, заважає чимсь захопитися та наробити чудових дурниць. Може бути, варто послабити контроль? Будьте готові брати участь у вирішенні чужих проблем.

ДІВА (24.08-23.09). Можливі корисні й конструктивні зустрічі зі старими партнерами з бізнесу та друзями. На роботу, швидше за все, ви будете приходити у відмінному настрої і з гарним запасом сил. Середина тижня буде заповнена приємною метушнею й турботами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На ваш світогляд може серйозно вплинути фінансовий аспект, можливість гідно заробляти та приймати рішення щодо витрат самостійно. Удалий час для зміни роботи. Не прагніть осягнути неосяжне.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Гарний настрій і душевний підйом дозволить вам швидко і легко вирішити складні професійні питання. Удача буде прихильна до вас. Чекайте на солідний прибуток. Ваш авторитет буде рости.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Бажано не зупинятися на досягнутому. Якщо ви будете надмірно пектися про негайний комфорт і благополуччя, то можете принести в жертву реалізацію дуже цікавих і перспективних планів. Прислухайтеся до порад рідних.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Можна зітхнути з полегшенням, усе встає на свої місця, і справи, схоже, налагоджуються. Приймайте пропозиції колег і друзів, це зможе змінити ваше життя. Можливо, вам доведеться зробити якийсь вибір. Потрібно стримувати емоції.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Тиждень обіцяє бути досить активним та напруженим. Зате при бажанні, скориставшись обставинами, буде шанс багато чого досягти. Вам знадобляться такі якості, як дипломатичність і вміння аналізувати вчинки інших.

РИБИ (20.02-20.03). На перший план можуть вийти особисті справи. Питання, пов’язані з родиною, загрожують зайняти увесь ваш час і думки. Можливо, буде багато метушні, занепокоєнь, складностей у прийнятті конкретних рішень.