Гороскоп на 22-28 березня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Приймайте себе та навколишніх такими, які вони є насправді. Спробуйте бути природнішими та простішими. Початі справи будуть успішні, не проґавте цей момент. Ви можете бути зайво запальні й дратівливі через те, що все йде не так, як вам би хотілося. Але не тримайте зла й будьте великодушні до своїх близьких.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Якісь проблеми емоційно вимотали вас, тому постарайтеся створити собі більш комфортну обстановку, спілкуйтеся з приємними для вас людьми. Ваші плани поступово починають реалізовуватися. Робота спробує зайняти досить багато часу, але за значимістю вона лідирувати не буде. Енергійністю та активністю ви зможете зміцнити свої позиції.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ловіть мить удачі і постарайтеся її утримати, працюйте на свій успіх, у вашій кар’єрі й особистому житті зараз настав досить продуктивний період. Поспішайте реалізовувати свої таємні мрії, тому що ці дні відкривають перед вами найблискучіші перспективи. Постарайтеся контролювати свої емоції, навіть якщо вони будуть позитивними, все ж не втрачайте голову.

РАК (22.06-23.07). Відчуття власної значимості виникне не на порожньому місці, і використовувати плідний період необхідно на повну. Успіх у справах може багато в чому залежати від ваших організаторських здатностей, хоча навряд чи справа обійдеться без конкурентної боротьби. Перешкоди і проблеми ви зможете подолати, усе обернеться на вашу користь.

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний час для рішення багатьох питань мирним шляхом, імовірний компроміс без шкоди для ваших інтересів. Можливе прийняття позитивних рішень, які визначать ваше найближче майбутнє, постарайтеся бути активніше й принциповіше. У вихідні побільше часу проведіть у компанії вірних друзів і коханої людини.

ДІВА (24.08-23.09). На вас чекають приємні зустрічі й спілкування з цікавими людьми. Цілком можуть налагодитися взаємини з дітьми та сусідами. Суперечки з бюрократами та паперова тяганина загрожують затягтися. Допомога друзів буде досить своєчасно. Вихідні сприятливі для вирішення домашніх і сімейних проблем.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не зациклюйтеся на минулих досягненнях, зберіться з силами та рішуче подолайте новий рубіж. За витрачені зусилля ви будете нагороджені сповна. У вас наступає відповідальний період кар’єрного росту та пов’язаних з ним службових і матеріальних досягнень. Якщо не розпорошуватися на дрібниці, то можна навчитися чималому з того, до чого лежить ваша душа. Гарний час для початку нового жагучого роману.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Чим чіткіше ви розпишете плани важливих справ, тим простіше вам буде все здійснити. Не дозволяйте, щоб хтось змінював ваші наміри. Ви маєте право бажати та одержати бажане. Час звільнитися від зайвого та непотрібного і спілкуватися з тими, хто вам дійсно дорогий. У вихідні складна життєва ситуація вирішиться на вашу користь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Схоже, вам хочеться новизни відносин. Ви зараз як ніколи проникливі, використовуйте цей стан для прояснення багатьох загадок свого життя. У вихідні ви можете здивувати своїх друзів і знайомих несподіваною поведінкою, але це тільки залучить до вас увагу.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Основними подіями можуть стати справи, пов’язані з родиною і домівкою. Пам’ятайте, що будь-які зміни гарні лише в розумних межах. Поцікавтеся ще будь-чиєю думкою, не вирішуйте все наодинці. Протягом усього тижня ви з легкістю зможете усунути практично будь-який конфлікт на роботі, просто направивши свою енергію на спільну справу.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зустрічі та нові знайомства виявляться плідними, хоча й не одразу. Тож постарайтеся зачарувати будь-яку компанію. Варто закласти фундамент для майбутніх важливих змін в особистому житті. Вам, схоже, доведеться доводити начальству, що ви здатні на багато що. У незнайомій обстановці виявіть такт і стриманість, це дозволить уникнути непорозумінь.

РИБИ (20.02-20.03). Гарний час для переходу до нового виду діяльності, змін у кар’єрі. Ви цілком здатні побудувати найскладнішу комбінацію заради досягнення мети, яка ніяк не хоче піддаватися. Завзятості повинно вистачити, але результат може злегка розчарувати. Робіть тільки те, що виходить саме собою, і тоді вам піддадуться будь-які складнощі. У вихідні будьте обережні, не критикуйте близьких людей, постарайтеся бути лояльніше.