Гороскоп на 20-26 січня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). На вас чекає багато спілкування з друзями та рідними. Але не забувайте, що необхідно реалізувати хоча б частину намічених планів. Не так-то легко увійти в робочий потік. Бажано менше контактувати з людьми. У вихідні постарайтеся не перевантажувати себе домашніми турботами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто йти всупереч загальновизнаним правилам і суспільній думці. Постарайтеся бути тактовнішими, не перестарайтеся з емоційністю, зважайте на інтереси навколишніх. Не робіть тієї роботи, без якої можна обійтися. У вас буде шанс повірити в себе й розкрити свої таланти. У вихідні приділить близьким людям і друзям побільше уваги. Уникайте зустрічей з неприємними вам людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Побільше дипломатичності та гнучкості в прийнятті рішень, позиція сили в цій ситуації не підходить. Пещенням і м’якістю ви доб’єтеся набагато більшого. У вас сприятливий період в особистому житті, у розпалі жагучий роман з гарними перспективами. Імовірні вигідні ділові пропозиції. У вихідні звертайте увагу на дрібниці, і вони відкриють вам дуже багато корисного та цікавого.

РАК (22.06-23.07). Зайвий пафос і офіціоз ні до чого. Не напускайте на себе серйозний вигляд – розслабтеся, побільше жартуйте. Події в особистому житті дозволять позбутися ілюзорних вистав і надуманих ідеалів, але ви переконаєтеся, що вас щиро люблять і цінують. Намагайтеся дивитися на життя позитивно. Не варто завантажувати себе якими-небудь проблемами, крім насущних, а таких, на щастя, буде небагато.

ЛЕВ (24.07-23.08). Настає сприятливий період для творчості та новаторських ідей. Можете почати вдома ремонт, поміняти меблі. Зараз несприятливий період для вирішення будь-яких проблем, не варто йти на принцип і пригнічувати партнерів. Бажано зайнятися побудовою планів на найближче майбутнє. Від вас буде потрібна зосередженість на роботі. У вихідні дні можливі певні ускладнення, пов’язані із взаєминами з близькими людьми.

ДІВА (24.08-23.09). Постарайтеся розподілити час так, щоб ви змогли не тільки плідно працювати, але і як слід відпочивати. Усі ділові питання потрібно вирішувати швидко, уникаючи зайвих коливань і міркувань. Вас очікує рутинна робота. У вихідні постарайтеся уникати сварок і суперечок у сім’ї.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас очікується підйом активності, усе в ріст, усе на користь. Збирайте плоди своєї праці. Ваші справи покращаться завдяки надійним партнерам. Завоюйте довіру вашого керівництва, і перед вами відкриються нові можливості, доведіть свою надійність. Вдалий період для поїздок і подорожей, відряджень і переїзду. У вихідні може відбутися зміна місця проживання через особисті обставини.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам необхідно заглянути в себе і подумати, чого ви самі прагнете. Порадуйте себе, не варто все робити лише через почуття боргу. Ви заслужили радість і задоволення. На роботі вас чекає прибуток, визнання, повага та розуміння. До вас будуть звертатися за порадою та допомогою, і не безкоштовно. І пам’ятайте, що кохана людина потребує турботи й уваги.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви підсвідомо готові до боротьби за владу. Вам необхідно свідомо перемінити і стратегію, і тактику, поки ви не посварилися з близькими. Дійте м’якше, будьте добрішими, змініть гнів на милість, так буде легше і вам, і навколишнім. Тримаючи себе у твердих межах увічливості та великодушності, ви можете одержати несподіване підвищення по службі або який-небудь інший, не менш приємний подарунок долі. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Важливо планувати свої дії хоча б на декілька кроків уперед. Рішення багатьох важливих питань, можливо, буде продиктоване прагненням полегшити своє життя й поліпшити матеріальне становище. Про всяк випадок спробуйте переглянути мотиви своєї поведінки – раптом знайдуться варіанти краще? У вихідні варто влаштувати сімейну вечерю. Можливо, доведеться принести малу жертву заради більших досягнень.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Продовжуйте аналізувати ситуацію, яка склался, не дійте навмання. Упорядковуйте все, до чого дотягнетеся. У тому числі й свої думки. Це допоможе вам пролити світло на причини подій, які відбуваються. Щоб уникнути можливих неприємностей, постарайтеся бути спокійнішими й терплячішими. Не потрапляйте на вудки авантюристів, нічого, крім розчарування й прикрості, такі проєкти вам не принесуть.

РИБИ (20.02-20.03). Ви перебуваєте в умовах, у цілому, сприятливих, хоча, бути може, самі цього й не відчуваєте. Починається період ділової і творчої активності, що дозволяє розкрити ваш творчий потенціал і реалізувати давно задумані плани. Буде важко швидко увійти в робочий ритм. Початок тижня буде багато зустрічами. До кінця тижня це може вас стомити.