Гороскоп на 20 – 26 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Сприятливий період для відпочинку на природі та налаштування особистого життя. Втім, про роботу теж забувати не варто, важливо не спізнюватися, приходити вчасно.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Небажано братися за нові проєкти або давати згоду на участь у якихось авантюрах. Будьте обережнішими, є небезпека в певних ситуаціях переоцінити свої сили. Постарайтеся не бігати від відповідальності в робочих питаннях..

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). У вас величезна кількість цікавих ідей і нових планів, але необхідно зосередитися на найбільш перспективних, тоді вдасться втілити їх у життя. У вас з’явиться нове джерело доходу. Є ймовірність, що вам доведеться зайнятися житловим питанням. Не забувайте про особисте життя, у цій сфері на вас чекають грандіозні зміни, причому на краще.

РАК (22.06-23.07). Вам необхідно звернути на роботу пильну увагу, зараз є шанс зміцнити свій авторитет. Багато часу доведеться присвятити вирішенню сімейних проблем, у вас буде активне особисте життя. Бажано не планувати нічого серйозного.

ЛЕВ (24.07-23.08). Кар’єрні можливості, які відкриваються перед вами, радують, але не варто демонструвати перевагу перед товаришами по службі. Плідно пройдуть ділові зустрічі та переговори.

ДІВА (24.08-23.09). Може завершуватися важливий етап у вашій кар’єрі, не варто поспішати із прийняттям рішень. Ретельно зважте всі шанси. Не рекомендується різко реагувати на негативні висловлення у вашу адресу, нехай навіть зовсім недоречні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви не просто повинні, ви будете змушені доводити до завершення практично всі початі справи. Приплив сил дозволить у буквальному значенні згорнути гори, можуть втілитися в життя навіть нездійсненні мрії. Головне – не сумнівайтеся, тому що все залежить від вас.

СКОРПІОН (24.10-22.11). За можливістю зведіть обсяг роботи до розумного мінімуму і більше відпочивайте. Ви й так дістанете солідний прибуток. Важлива справа зажадає від вас рідкої зосередженості й швидкості дій. Однак потім добре б розслабитися та зайнятися особистим життям. Це обіцяє вам чимало задоволень.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). На ваші плечі ляже місія миротворця: на роботі, серед близьких людей і друзів. Прислухайтеся до голосу інтуїції, можливо, саме вона підкаже вам, як діяти далі і яку мету поставити. Постарайтеся хоча би зобразити бурхливу діяльність, адже ви опинитеся в полі зору керівництва.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Сприятлива всяка трудова діяльність. Тиждень пройде у турботах у підготовці до чогось важливого. Впорядковуйте свої дії, витративши якийсь час на планування, і вам удасться впоратися з усім без метушні й запізнення.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви будете залучати навколишніх добротою, мудрістю та щирим бажанням прийти на допомогу у важку хвилину. Однак не дозволяйте сідати собі на шию. Гарний час для активних дій, ваша працездатність себе виправдає.

РИБИ (20.02-20.03). Вам, швидше за все, доведеться цілими днями розгрібати проблеми, які нагромадилися. Головне – не запускати поточних справ, інакше до кінця тижня вантаж стане непосильним. Початок тижня може поплутати всі плани й задуми, але незабаром настане прояснення. Є імовірність обману і брехні. Не вірте малознайомим людям.