Гороскоп на 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вас можуть завантажити понаднормовою роботоюдоведеться напружитисяале це сприятливо відібється на вашому фінансовому становищіНе варто квапитися і проявляти ініціативу у справахваші задуми можуть вважати ненадійними й навіть авантюрними.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Якщо ви зберетесято будете здатні зробити стрибок в карєріІмовірні відповідальні переговори і знаходження нових ділових партнерівВи справедливо здогадуєтесящо всього ви можете добитися тільки власними зусиллямиНе сподівайтеся на помічників і спонсорівВони не безкорисливі.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Цей тиждень порадує вас новими можливостямиякі дозволять повернути перебіг подій у потрібному вам напрямкуПроявляйте більше активності й творчої ініціативи на роботіЗабудьте про тещо таке лінь і втомасаме зараз у вас вийде реалізувати багато ваших прагнень й задумів.

РАК (22.06-23.07). Ситуація може зажадати від вас більшої активностітоді є шанс добитися успіху як в особистих справахтак і в бізнесіБудьте гранично чесні й відверті з друзями й членами родиниВи зможете проявити себе перед начальством із кращого боку і підвищити свій авторитет.

ЛЕВ (24.07-23.08). Саме час для тогощоб звернути пильну увагу на сферу особистого життярозширте коло спілкуванняНа роботі ви зануритеся в круговерть різноманітних справвам удасться одержати цінну інформацію й укласти вигідний контракт.

ДІВА (24.08-23.09). Є ризикщо ваші плани увійдуть у суперечність із планами вашого керівництваЩо жне виключенещо прийшов час поміняти начальника й роботу заразомПостарайтеся не втручатися в чужі справиНе варто ходити по магазинахможна накупити багато непотрібного.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ваші досить честолюбні плани починають реалізовуватисяварто тільки повірити у свої силиАле перш ніж погодитися на нову привабливу пропозиціювідсуньте свої емоціїзверніться до логікиВаша працездатність може просто творити диваТільки не вважайтещо всі інші ледащі невдахи.

СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас чекає успіх і додатковий прибутокУдалими виявляться вкладення в акціїОсобисте життя буде вас надихати і радуватитож присвятіть йому максимум часу й силвоно того вартеЧим більше ви подаруєте турботи й ніжності коханій людинітим більше одержите у відповідь.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Постарайтеся скласти план дій і орієнтуватися по ньомуінакше ви потонете в численних справах і турботахВиявіть розумну обережністьне бовтайте про особисте і не видавайте чужих секретівДоведіть почату справу до кінцяце буде варте витрачених зусиль.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Додасться паперової роботибуде багато зустрічей і телефонних дзвінківВи зможете стати посередником у важливій справіПостарайтеся не приймати необдуманих рішеньприслухайтеся до голосу інтуїціїВлаштуйте зустріч із друзями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На легкий успіх розраховувати не доводитьсяприготуйтеся до нудноїрутинної роботиБажано не призначати ділових зустрічей – велика імовірність виявитися обманутимВас цілком можуть оцінити належним чином і підвищити на посаді.

РИБИ (20.02-20.03). Ви зараз цілком спокійніу вас гарний настрійНасолоджуйтеся життямприємними знайомствамиспілкуваннямЯкщо це не про васвиходитьви занадто багато працюєтетреба б збавити оборотиНе забувайте про дім та домашні справиякі нагромадилисяБажано більше часу й уваги приділяти дітям.