Гороскоп на 19-25 жовтня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Гарний час для чогось нового й незвіданого. Час змінювати свої погляди на життя й позбуватися старих стереотипів. Не бійтеся братися за довгострокові проєкти, варто розширити закордонні контакти. Друзі поруч із вами, вони допоможуть у просуванні службовими сходами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Робота просто бігає за вами, і якщо ви вчасно не увернетеся, вам доведеться працювати не тільки за себе, але й за іншу людину. Імовірні затримки у справах, через які ви втомитеся й почнете нервувати. Краще нічого не відкладати, зробіть усе тут і зараз.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Постарайтеся не квапити події і сприймати їх такими, які вони є, намагаючись не занадто прикрашати картину як рожевими, так і чорними тонами. Головне – не метушитися і спокійно вирішувати усі проблеми.

РАК (22.06-23.07). У вас є всі шанси здійснити бажане, але чи навряд знайдеться на це рішучість. Візьміть кого-небудь за компанію, так буде простіше. На запитання навколишніх, які прагнуть бути в курсі всіх подій вашого особистого життя, краще не відповідати, щоб не провокувати пліток.

ЛЕВ (24.07-23.08). Ви, як завжди, занадто квапитеся! Жити цього тижня потрібно трохи повільніше, інакше в поспіху знову наламаєте дрів. Емоції в окремі хвилини можуть перехльостувати через край. Наполегливість і впевненість у собі дозволить зрозуміти й відчути найменші зміни навколо вас.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно зосередитися на одній, найважливішій справі. Ви самі повинні визначити, на якій саме. Краще знизити темп роботи, щоб уникнути перевтоми. Постарайтеся зрозуміти опонентів, прислухайтеся до їхньої думки.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Змагання з раптовими конкурентами може поглинути всі ваші думки, постарайтеся вчасно зупинитися, тоді у вас з’являться всі шанси на успіх. Не рекомендується займатися справами, які вимагають великої відповідальності. Вам буде важко зосередитися.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Навряд чи вам удасться побути на самоті, навіть якщо ви цього дуже захочете. Ви всім потрібні й досить затребувані. Зате ви точно добре заробите й можете знайти гідних союзників у реалізації вашого практично геніального проєкту.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Тиждень у цілому конструктивний та сприятливий для вас. Чекайте підвищення по службі. Проявляйте менше активності на роботі, краще займіться побутовими питаннями, буденними домашніми справами й не приймайте швидких рішень.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вас очікує безліч цікавих зустрічей, а нова інформація буквально заюшить на вас, як з рогу достатку. Не приховуйте від навколишніх свої численні таланти. До того ж у вас можуть прокинутися зовсім нові, несподівані здатності.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Займіть вичікувальну позицію, будьте готові до компромісів. Можливі поїздки, зустрічі з друзями, партнерами з бізнесу. Прислухайтеся до своєї інтуїції, і фортуна буде до вас прихильна. Ваше красномовство буде відмінно сполучатися із чарівністю, ви зумієте багатьом сподобатися.

РИБИ (20.02-20.03). Ви можете виправити помилки, яких припустилися у відносинах з близькими раніше. Гарний настрій і позитивні емоції, які ви випромінюєте, будуть притягати до вас людей, як магніт. Багатий цікавими зустрічами та перспективними знайомствами період.