Гороскоп на 19-25 липня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Бажано вирушити в подорож, у відпустку, ви відмінно відпочинете. Якщо ж ні, то варто відмежуватися від зайвої роботи. Виберіть час вивчити складену ситуацію у всіх її аспектах, але не робіть поспішних висновків, доки не почуєте думку кого-небудь, не залученого в неї. Варто застосувати всю свою чарівність для досягнення кар’єрних висот. У вихідні не виключені відкриття та позитивні зміни.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Схоже, вам набридла рутина, хочеться почати щось екстравагантне. Що ж, ризикніть! Але вам необхідно ретельно перевіряти вступну інформацію, щоб уникнути помилок і викривлень. Удалий період для завершення старих справ і для будь-яких починань. У вихідні виділіть досить часу для відпочинку та розваг. Збагатіть себе новими враженнями й емоціями.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Чудовий тиждень для сміливих і енергійних дій, які дозволять змінити ваше життя на краще. Вам не доведеться особливо замислюватися над тим, що робити і як поводитися, ви чудово все знаєте, сумніви вас не потурбують. Багато життєвих питань будуть вирішуватися спокійно та без напруги. Атмосфера навколо вас гармонізується й принесе заспокоєння.

РАК (22.06-23.07). Наближаються помітні зміни у відносинах з діловими партнерами, ваша кар’єра йде в гору. Від вас буде потрібна здатність до співробітництва та юридична грамотність. Ви можете одержати досить привабливу пропозицію про нову роботу. Але не варто нічого планувати серйозно, тому що все може змінитися в одну мить.

ЛЕВ (24.07-23.08). Заспокояться конфлікти і внутрішні бурі. Сприятливий час для зміни роботи, знайомства з новим начальством і колегами, а також для зав’язування нових знайомств і втілення в життя ідей і проєктів. Можна відправлятися в далеку поїздку, вона виявиться вдалою.

ДІВА (24.08-23.09). Гарний час для колективної роботи, зустрічей із друзями, спільних проєктів. Багато користі може принести поновлення старих знайомств і ділових зв’язків. Направляйте свою енергію на вирішення проблем, що вимагають активності й наполегливості, але не забувайте також про терпіння. В особистому житті період не настільки сприятливий, тут найкраще втриматися від активних дій, не давити на свого обранця, більше йти на компроміси.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У всіх справах буде потрібно зберігати порядок, постарайтеся не вступати в конфлікти. На службі вас очікують більші успіхи, якщо ви не будете розмінюватися на дрібниці. Тиждень удалий також і для переходу на іншу роботу. Ви органічно увіллєтеся в новий колектив. У вихідні приплив енергії й прекрасне самопочуття змусять вас рішуче діяти в особистій сфері. Багато ваших проблем вирішаться самі по собі, бажане саме піде до вас у руки.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам необхідно зосере­дитися на головному й не звертати уваги на незначне. Придадуться такі якості, як швидкість прийняття й здійснення рішень, внутрішній спокій і витривалість. Вас переповнює творче й любовне натхнення. Зараз саме час кардинально змінити своє життя, вирушити в подорож, з якої ви повернетеся іншою людиною.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Починається сприятлива смуга, з’явиться шанс для просування кар’єрними сходами. З’являться нові плани, перспективи, ідеї, покращиться й настрій. На вас чекають приємні події в особистому житті та увага протилежної статі. У вихідні можлива підвищена чутливість і вразливість, тож краще побути на самоті й не лякати близьких як позитивними, так і негативними емоційними реакціями.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Чим більше ви попрацюєте, тим більші одержите прибутки. Намагайтеся не тиснути на навколишніх, тому що вони будуть вразливі й не схильні виконувати ваші вимоги. У вихідні не відмовляйтеся від запрошення в гості, влаштуйте пікнік на дачі. Постарайтеся приділяти більше часу дітям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Імовірна зміна вашого кола спілкування. На першому плані опиняться поїздки, налагодження контактів з різними людьми, переговори. Спокійний тон і стриманість манер дозволять вам уникнути роздратування з боку начальства. Але ви можете постраждати від конфліктних ситуацій, що виникли внаслідок вашої власної поспішності. У вихідні варто з’їздити в ліс, позасмагати на пляжі.

РИБИ (20.02-20.03). Імовірні складнощі в спілкуванні з колегами, родичами або сусідами, даремно повідомляти їм про свою життєву позицію, вас однаково не почують. Не дуже вдалий час для декларації своїх нових ідей на роботі. Почуття непевності буде заважати вам зосередитися, повірте, у вас більше сил і знань, ніж ви думаєте. Грошові питання можуть вас напружити, але все вирішиться вдало. Ви зможете вирушити у відпустку.