Гороскоп на 19-25 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви опинитеся в гущавині подій, занадто багато метушні й напруги буде навколо вас. Будьте активніше, інакше рутина може вас поглинути. Бажано переглянути свої плани, узгодити їх із обставинами, що змінилися. Висловлювати критичні зауваження на роботі та вдома зараз не рекомендується.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Перешкоди, які так чи інакше можуть виникати на вашому шляхи, будуть успішно переборені й не зіграють особливої ролі. Однак вам буде непросто повірити в себе та у свій успіх. Минулий негативний досвід у сфері особистих відносин загрожує комплексами. Ви варті кращого, не погоджуйтеся працювати за копійки й не зближайтеся з людьми, які вас не цінують.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вірте в краще. Обставини зараз складаються на вашу користь. Вам буде чому порадіти і в кар’єрі, і в особистому житті. Чекайте несподіваних і приємних подарунків долі. Та й кохана людина готова заради вас на усе. Вихідні – сприятливий час для зустрічей з друзями, побачень, прогулянок за містом.

РАК (22.06-23.07). Ділові зустрічі спричинять корисні знайомства. Не соромтеся, висловлюючи свої міркування з приводу роботи. Ваші ідеї сподобаються начальству. У вас з’явиться шанс опинитися на гребені хвилі, постарайтеся його не впустити. У вихідні, якщо ви засвоїли урок і зробили висновки, ви зробите по-розумному, інакше – знову станете на знайомі граблі. Сприятливий період починається в особистому житті.

ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся піднятися над метушнею й побачити перспективу. На роботі ви можете подружитися з людиною, яку раніше мало знали, і це будуть взаємовигідні відносини. Не виключені конфліктні ситуації, ваша ініціатива виявиться не дуже вдалою, багато що буде дратувати. Невдоволення партнерами по роботі пройде, і ви забудете про розбіжності.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано не з’ясовувати відносини з начальством, не конфліктуйте з колегами, шукайте компроміс, працюйте в команді. Обставини будуть сприяти перегляду ваших принципів і стереотипів поведінки. Постарайтеся не наказувати, а просити. Особливо це актуально у взаєминах із дітьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви зможете подолати практично всі складнощі, що виникають на вашому шляху. Слушна мить для початку нових справ, знаходження надійних партнерів. Постарайтеся виконувати свої обіцянки, інакше ймовірні неприємності, вам перестануть вірити. Іноді краще промовчати, конфлікт вам зовсім ні до чого. Знайдіть у собі сили дипломатичним шляхом вирішити спірні питання. До вихідних можуть назріти певні побутові проблеми, які просто необхідно швидко вирішити.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Пам’ятайте, що все у ваших руках. Було б бажання, і ви вирішите будь-яку проблему, знайдете вихід зі складної ситуації й заробите багато грошей. Зараз вам багато що під силу. Тільки вірте в себе й реалізовуйте бажання. Не варто жертвувати собою. Якщо вам буде добре, то добре буде й тим, хто вас любить.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Погоня за удачею нарешті увінчається успіхом, що дозволить вам повірити у свої можливості. Ваша сумлінна праця принесе плоди, прийшов час одержання нагороди. Ваш авторитет на високому рівні, кар’єра іде в гору. Бажано раціонально використовувати свої сили й дозувати навантаження на роботі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся бути пунктуальніше, не спізнюйтеся на роботу і на важливі зустрічі. Будьте відкриті, намагайтеся ставитися щиро до усіх, з ким доведеться спілкуватися. З’явиться можливість виявити свої найкращі якості, тільки не сперечайтеся через дрібниці. Деякі ваші плани можуть раптово зруйнуватися через обставини, від вас не залежні.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не намагайтеся вирішувати проблеми за допомогою сили й емоційного тиску. Зате сприйнятливість і гнучкість дозволять отримати в особі партнерів справжніх однодумців. Ви можете опинитися перед необхідністю зробити вибір, дійте спокійно, обдумано й без поспіху. Нікому не дозволяйте вставляти вам палки в колеса. Ви можете досить емоційно реагувати на події, що відбуваються, однак варто спочатку подумати, потім сказати.

РИБИ (20.02-20.03). Вам буде необхідно коректно вибудувати відносини з тими, хто знайомий вам недавно – новими колегами, друзями, які недавно з’явилися. Перед остаточним рішенням будь-яких фінансових питань переконайтеся, що від вашої уваги не вислизнула жодна істотна деталь. Не здавайтеся при перших труднощах. Варто бути одночасно чемнішими й наполегливішими, і саме такі дії виявляться ключем до успіху.