Гороскоп на 18 – 24 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Варто замислитися про зміну пріоритетів. Можливо, вам доведеться робити те, що раніше ви не робили. І краще не панікувати, а навчатися новому. Не виключені конфлікти на роботі, тому добре б поменше спілкуватися з колегами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Успіх можливий, але зажадає більших витрат сил і часу. Ви повинні розраховувати тільки на себе. Постарайтеся піти на здоровий компроміс з діловими партнерами та колегами, врахувати всі інтереси.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші нові проєкти одержать додатковий поштовх, і ви ще на один крок наблизитеся до своєї мети. Усе на краще.

РАК (22.06-23.07). Починається сприятлива смуга, виникне шанс для просування кар’єрними сходами. З’являться нові плани, перспективи, ідеї, природно покращиться й настрій. На вас чекають приємні події в особистому житті.

ЛЕВ (24.07-23.08). У вас буде шанс вирішити чужу проблему й одержати щиру подяку. Не виключені конфлікти в родині. В особистому житті можливі проблеми, пов’язані із сильною зайнятістю на роботі. У вихідні бажано бути осторонь від подій.

ДІВА (24.08-23.09). Настає складний період, який зажадає від вас швидких і важливих рішень. Імовірні непередбачені обставини, які загрожують зруйнувати ваші плани. Але все-таки удача буде з вами.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). На роботі справи йдуть досить благополучно. Імовірний успіх у фінансових справах і в бізнесі. Але ви не зможете відскіпатися від почуття, що вам чогось не вистачає. Обережніше з інформацією, особливо якщо вона стосується вас особисто.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Варто зайнятися встановленням більш тісних контактів з колегами – це допоможе втілити в життя ваші грандіозні плани в побудові кар’єри. Ви здатні обаяти кожного, люди готові вам допомагати й вірити вам.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам просто необхідно бути уважнішими в діях і словах. Пошук золотої середини взагалі повинен стати основним вашим заняттям на ці дні. Ніяких зайвих фраз і необдуманих учинків. Інакше на вас чекають малоприємні наслідки.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам буде непросто усвідомити, що саме ви робите не так. Займатися краще дрібницями, а також справами, у яких помилитися неможливо. Сприятливі контакти з колегами здалеку. У вихідні можуть виникнути складнощі у відносинах з друзями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Зросте обсяг роботи, але виконуйте тільки те, що вам під силу. Не варто звалювати на себе зайвий тягар відповідальності. Хоча зараз рівень вашої працездатності настільки високий, що навколишнім не вгнатися за вами.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся бути стриманіше і не роздратуватися за дрібниці. Не варто приймати серйозних рішень, небажано планувати ділові зустрічі та переговори. Робота буде віднімати у вас багато часу.