Гороскоп на 17-23 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Варто звернути увагу на знаки, які вам посилає доля. А от чи попереджає вона вас про небезпеку або привертає вашу увагу до вдалого збігу обставин, зможете розгадати тільки ви самі. Також ви зможете відчути, якщо вам брешуть.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Поповніть коло спілкування приємними та корисними для вас людьми. Для успішної роботи вам знадобиться терпіння, незворушність і витримка. Швидко добитися успіху зараз не вийде. В особистому житті, перш ніж ви приймете серйозне рішення, постарайтеся все добре продумати.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекають доленосні події в особистому житті. Ви відчуєте приплив енергії, легко опинитеся на піку успіху. Ваша активність буде особливо помітна на тлі загальної нерозторопності, якась може здорово дратувати.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся бути спокійніше, не втрачайте контролю над своїми емоціями. Можливо, період буде досить напружений і нервовий. Обережність і уважність – ключові слова на роботі, щоб справити сприятливе враження. Проблеми, які виникнуть, зможете вирішити тільки ви самі, не варто шукати допомоги з боку, краще суворіше запитати з себе.

ЛЕВ (24.07-23.08). Перш ніж прийняти остаточне рішення, вам необхідно все продумати і не зваблюватися на гарне подання пропозицій. Через незаплановані події можуть бути порушені ваші плани. Постарайтеся не влізати у чужі конфлікти.

ДІВА (24.08-23.09). Якщо ви будете спокійно й зосереджено працювати, то обов’язково доб’єтеся успіху. Удача буде на вашому боці. Вам треба бути активніше під час обговорення робочих питань. Завоюйте довіру керівництва, і перед вами відкриються нові можливості.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Уміння слухати й чути допоможе вам налагодити стосунки з колегами. Саме зараз буде важливим вміння працювати в команді. За бажання ви зможете вдало поміняти вид діяльності. Не плануйте нічого серйозного і не підписуйте жодних документів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Тиждень сприяє підбиттю деяких підсумків. Не шкодуйте про втрачені можливості, ви ще можете виправити всі помилки й знайти справжнє щастя. Змінити минуле ви можете, тільки змінивши до нього своє ставлення. Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Приділить більше уваги особистому життю. Чекайте сюрпризів у родині.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Успіх обов’язково прийде, але вам необхідно докласти деяких зусиль. Виявіть ініціативу, не лінуйтеся. Бажано направити свою енергію в потрібне русло, а не розтрачувати її по дрібницях. Ваша сумлінна робота обіцяє позитивні результати й прибуток. Вирішаться проблеми, які вас давно турбували.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Небезпечно занадто покладатися на розум. Поки ви будете обмірковувати кожну дрібну деталь, натхнення втече, і вся конструкція розвалиться. Втім, втрачати голову від пристрасті також не варто. Доля неодмінно чим-небудь вас обдарує, але головне завдання – зрозуміти, що це саме те, що вам потрібно.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Дайте спокій старим проблемам і сконцентруйтеся на нових ідеях. Вам будуть потрібні зібраність і терпіння, зате ви зможете добитися значних успіхів. При вирішенні проблем ви можете розраховувати тільки на свої сили.

РИБИ (20.02-20.03). Нагальні питання для вас зараз стосуються особистого життя. Вам необхідно визначити, чого ви хочете. Час розлучитися з ілюзіями й завершити стосунки, які себе зжили. Постарайтеся змінити систему цінностей, і ви побачите, як зміниться ваше сприйняття світу.