Гороскоп на 16-22 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам варто бути дипломатичнішими стосовно навколишніхне потрібно заходити в їхній внутрішній світ без запрошенняЗанадто швидке виконання ваших бажань повинне насторожитишвидше за всевоно не обіцяє вам нічого гарногоНе виключенощо вас просто заманюють у пастку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви будете влагоджувати проблеми на роботіОднак перш ніж рішуче діятиварто все ретельно продуматине піддавайтеся першому поривуВам доведеться кілька разів повторювати навколишнімчого ви від них прагнетеНе турбуйтесяваша наполегливість і увага до деталей допоможуть добитися бажаногоАктуальна проблема може благополучно вирішитися наче сама собою.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Не поспішайте будувати тверді плани і чітко виконувати їхСприятливий період для тогощоб спокійно плисти за течієюВи самі не помітитеяк досягнете бажаної метиСправи на роботі будуть складатися вдалощо дозволить вам багато чого встигнутиВи станете незамінні для коханої людинизможете порадувати друга приємним подарункомВам доведеться відстоювати свої ідеїдоводячи їхню реалістичність.

РАК (22.06-23.07). Можливі непередбачені відповідальні заходипричому відповідати вам доведеться не тільки й не стільки за себескільки за справи інших людейЗате ви із цим блискуче впораєтеся й дістанете додатковий прибутокГарний час для узгодження фінансових угоддосягнення компромісу з грошових питаньМожливі важливі ділові пропозиціїці дні можуть стати переломними у змісті професійної перспективи.

ЛЕВ (24.07-23.08). Напружена робота почне приносити плодиВам необхідно продуматияк краще використовувати робочий часзвільнивши себе від непотрібних зустрічей і контактівДілове спілкування пройде успішноВ особистому і сімейному житті – поменше метушні й більше спокоюІмовірні конфліктні ситуаціїі компроміс з вашого боку не буде зайвимНалагодяться любовні стосунки.

ДІВА (24.08-23.09). У вас додасться справ і відповідальностіЩо жвиявіть себеТільки не забувайтещо не варто ні з ким сваритисякраще працювати в командіНаступає зручний момент для перегляду особистих відносинБудьте раціональнізнайте у всьому міру – це дасть свої плодиБлизькі люди будуть підтримувати вас в нових починаннях.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Нікого не критикуйте й не зясовуйте відносиниБажано переглянути свої плани й задуми і узгодити їх із реальною ситуацієюРух карєрними сходами можливий за умови підвищення професійного рівняМожуть відновитися нещодавно перервані ділові контактиМожлива приємна поїздкаУ вихідні уваги зажадає родина.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Буде не зайвим підсумувати тещо прожитеі відкрити для себе нову сторінкуНа вас чекає чимало приємних моментів – подарунків від долі і від близьких людейВи зрозумієтещо потрібні і затребуваніЗабудьте про скритністьсаме зараз можна поговорити про найтаємнішеале тільки із близькою людиноюПосміхайтеся частішетим пачещо приводи у вас будутьЛюбов надихаєне треба від неї бігти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваше рішення вплине на багато подійщо відбуваються з вамиТож дійте раціональноа не під натиском почуттівНе балакайте зайвого і не відволікайтеся на дрібниціі ви досягнете бажаногоНе лінуйтеся і нікого не критикуйтевиявіть свої найкращі якостіУ вихідні бажано вибратися за місто або в невелику подорожщоб відпочити й відновити сили.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Зараз важливо зосередитисяТільки властива вам логіка і здоровий глузд убережуть вас від легковажних вчинківтож не заважайте їм працюватизабиваючи голову усілякою нісенітницеюНа роботі розраховуйте свої сили адекватноне перенапружуйтесяЗайміться у вихідні очищенням вашої квартири від мотлоху.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Добре не тільки будувати планиале й потихеньку починати їх реалізовуватиНе міняйте думки комунебудь на догодутому що цим ви можете підірвати свій авторитетПродумайте зміниякі давно назріли в особистому життіі обговоріть їх із родиноюУ вихідні відвідайте друзів або запросить їх у гості.

РИБИ (20.02-20.03). На вас чекає чимало роботи й контактівщо може неабияк стомити своєю інтенсивністю й напруженим ритмомПри цьому вам доведеться розраховувати тільки на власні силиВи наберете гарний робочий темппостарайтеся не збиватися з нього якмога довшеНайскладнішими в емоційному плані можуть виявитися вихідніБлизькі вам люди будуть потребувати вашої допомоги і підтримки.