Гороскоп на 15-21 червня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви можете одержати привабливу ділову пропозицію. Імовірні знайомства з корисними людьми. Якщо ви будете досить зосереджені та уважні, то вам забезпечений успіх у професійній сфері. Намічається рішення, хоча й трохи хворобливе, серйозної проблеми, яка вже давно турбує вас.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Приділяйте особливу увагу спілкуванню із протилежною статтю. Це потрібно не тільки для особистого життя, але й для кар’єри. Вас може порадувати несподіване визнання ваших професійних послуг.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Терпіння, спокій і віра у краще допоможуть вам досягти бажаної мети. Просто робіть те, що приносить вам задоволення, і ви навіть не встигнете помітити, як усі перешкоди на вашому шляху до щастя зникнуть.

РАК (22.06-23.07). Покажіть навколишнім свої найкращі якості, їх неодмінно оцінять. Ваша непередбачуваність чарівна, але вона іноді може бути стомлюючою. Не варто робити ставку на минулі стосунки. На вас чекає нове кохання.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не зневажайте дрібницями, рішення, здавалося б, незначних питань може дати несподіваний позитивний результат. Бажано перестати розчинятися в потоках емоцій та взятися до справи. Але варто добре все продумати.

ДІВА (24.08-23.09). Краще менше говорити та більше робити. Вас може підстерігати добре замаскований обман. Доведеться діяти спонтанно, постарайтеся не втрачати голови.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Тиждень спокійним не буде, вам доведеться миттєво реагувати на мінливу ситуацію. Будьте мобільнішими, не бійтеся змін. Вкрай важливо постійно бути на зв’язку й не спізнюватися. Друзі охоче допоможуть вам.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вдалий період. Ваша інтуїція дозволить вам знайти корисні зв’язки, зробити важливий професійний вибір. Ви зможете знайти щиросерду рівновагу, відчути впевненість у власних силах і визначити мету на найближче майбутнє.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ваша ініціатива й наполегливість дозволить вам подолати усі підводні камені. Не виключена плутанина й зміна пріоритетів. Не засмучуйтесь – усі зміни до кращого. Досить вдалий час для справ, які можна швидко закінчити.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вас обрадують гарні події. На роботі краще бути непомітним і не привертати до себе уваги. Постарайтеся зайвий раз не попадатися на очі керівництву. Стежте за тим, кому й що говорите.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Імовірні істотні, але переборні труднощі. Непередбачені затримки й немислимі запізнення будуть здатні понизити ваш авторитет, а пояснення нічим не допоможуть. Ваша впертість і гординя загрожують затягти ситуацію на тривалий строк.

РИБИ (20.02-20.03). Включаючись у роботу над реалізацією не своїх планів, вам слід адекватно розраховувати сили й можливості, та й свій інтерес. Ви будете схильні їх привселюдно перебільшувати. Наслідки ж такої помилки вгадати нескладно.