Гороскоп на 15-21 березня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ретельно аналізуйте події, що відбуваються, спираючись на життєвий досвід і логіку. Не йдіть на приводу в чужої думки. Постарайтеся утриматися від відкритої критики друзів і колег. Попереду от-от замаячіє щось новеньке, і воно обіцяє вам справжній успіх і поліпшення вашого фінансового стану. Ваші плани на вихідні можуть відрізнятися від планів членів вашої родини.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Очікуйте на позитивні тенденції в багатьох справах. Однак поки свої плани й наміри краще зберегти в таємниці, якщо ви зацікавлені в їхньому здійсненні. Не виключено, що вам доведеться витримати нападки недоброзичливців. Буде багато зустрічей, переговорів і нескінченних справ. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь у гості, або запросіть кого-небудь, і приємне спілкування вам забезпечене.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас чекають приємні події. Душевна праця, хоча й непомітна, теж приносить свої плоди, розбудовуйте свій внутрішній світ. Вам бажано не плисти проти плину, а піймати хвилю удачі. І тоді можна будувати грандіозні плани. Вони здійсняться!

РАК (22.06-23.07). Бажано остерігатися необдуманих слів і рішень. Постарайтеся не йти на приводу в емоцій. Те, що сьогодні злить і дратує, завтра викличе лише посмішку. Порадійте успіхам близьких людей, влаштуйте сімейну вечерю. Відкладіть дратівні для вас дрібні справи й займіться вирішенням більш важливих проблем. Вихідні присвятіть відпочинку.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для кар’єри й рішення важливих справ. Можуть виникнути складнощі в діловій сфері, але відступати не можна, у вас вистачить сил добратися до вершини успіху. Не варто впиратися, відстоюючи свій авторитет і компетентність, краще прислухатися до порад колег і начальства. Можлива серйозна розмова з рідними, виявіть тактовність і не випереджайте події. Вихідні бажано присвятити відпочинку.

ДІВА (24.08-23.09). Можливості, які відкриваються перед вами, радують, але не варто демонструвати перевагу перед товаришами по службі. Вам доведеться мирити близьких друзів, які серйозно посварилися. У вихідні зустріч із новими, цікавими людьми допоможе розслабитися й дозволить повеселитися від душі, а це так вам необхідно. Сприятливий час для вирішення домашніх і сімейних проблем.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Можуть зробити несподівані пропозиції, не поспішайте погоджуватися. Події на роботі будуть досить непередбачені. Виявіть ініціативу і активність в особистому житті. На вас чекає досить важка робота, але ваші зусилля будуть щедро нагороджені. Вам по плечах найскладніші завдання. Однак, ви можете втомитися, вирішуючи чужі проблеми. Залиште сили для своїх.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Успішний і прибутковий час, що ідеально підходить як для відпочинку, так і для праці. Не варто робити щось через силу – однаково не вийде, краще й не братися, якщо займатися цим не хочеться. Однак, чим би ви не займалися, не забувайте про близьких людей, вони надихнуть вас і порадують.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам знадобляться передбачливість і вміння миттєво приймати рішення. Ваші відносини з начальством покращаться, вам можуть довірити складний проєкт. Ділові переговори можуть виявитися досить плідними. Вихідні обіцяють принести цікаві пропозиції.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Спілкування й спільні проєкти з діловими партнерами можуть займати більшу частину вашого часу. Робота зажадає від вас чіткого та послідовного плану дій, інакше ви можете не розрахувати свої сили, а перевантаження вам ні до чого. У вихідні влаштуйте зустріч із давніми друзями та відпочиньте в гарній компанії.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не виключені сварки й конфлікти, ви багато що будете сприймати вороже. Постарайтеся все-таки налагодити стосунки з колегами, це створить позитивну атмосферу навколо вас. Постарайтеся бути чесними з собою та навколишніми, краще не прикрашати події, що відбуваються. У вихідні порадуйте обновками себе та свою родину.

РИБИ (20.02-20.03). Саме час з’ясувати суть проблем, що нагромадилися у вас, і претензій з боку начальства. Вам варто помізкувати про свої перспективи й, визначившись, починати спокійно діяти. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища. Відносини з близькими людьми можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихідних хмари розсіються, і ви прекрасно проведете час у сімейнім колі.