Гороскоп на 14 – 20 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Обравши пріоритетний напрямок, не звертайте зі шляху, інакше всі зусилля підуть порохом. Необхідно виявити твердість у всьому, що стосується строків виконання робіт. Але не варто захоплюватися боротьбою з навколишніми і підозрювати, що навколо одні вороги. У вас з’явиться відмінний шанс успішно з’єднати ідеї з практикою, а мрії втілити в реальність. Не варто зв’язуватися з ризикованими проєктами. До вихідних багато позицій будуть відвойовані, і ви відчуєте себе господарем становища.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто відхиляти перспективні пропозиції – ви занадто підозрілі. Удалий період для конструктивних розмов з керівництвом і ділових зустрічей. Не варто проявляти негатив і дратівливість. Небажані нові знайомства. Найбільшу тягу до трудової діяльності ви відчуєте у вихідні – не пручайтеся, краще направте енергію в мирне русло.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваша енергія й натиск дуже вплинуть на всіх, з ким вам доведеться спілкуватися. Ви одержите те, до чого давно прямуєте. Обставини складуться на вашу користь. Ви відпочили й набралися сил, пропозиції про роботу будуть сипатися, як з рогу достатку. Залишати старе, звичне місце при цьому не варто, але от донести до начальника думку про те, який ви безцінний і талановитий співробітник, буде досить доречно.

РАК (22.06-23.07). Варто особливу увагу звернути на професійні пропозиції, на вас чекає кар’єрний ріст і удача у справах. Щоб досягти успіху, вам потрібно просто продемонструвати свої здатності. Їх у вас чимало. Вас очікує позитивний період, ви будете відмінно себе почувати й легко зможете вирішити багато проблем та завдань.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий період для роботи. У багатьох областях життя назрівають важливі для вас зміни. Однак поки не варто розповідати про них стороннім. В особистому житті не потрібно переслідувати яких-небудь корисливих цілей і вимагати від обранця гроші й дорогі подарунки. Ваш авторитет помітно зросте, не треба буде погоджувати кожен свій крок з керівництвом, свобода вибору залишиться за вами. Вихідні можуть виявитися днями мандрівок і пригод.

ДІВА (24.08-23.09). Неоднозначний, з підводними каменями й підкилимними іграми період. Не обов’язково всі проблеми вирішувати самостійно, у деяких ситуаціях допомога або порада друзів допоможе вам уникнути перевантажень і перевтоми. Заздалегідь продумайте план дій, щоб уникнути сварок із близькими людьми. Постарайтеся максимально використовувати цю слушну мить. Поки ваш імідж працює на вас, направте енергію в сферу особистих відносин.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Слушний період для зміни роботи. Гучні компанії не принесуть нічого, крім втоми, ви будете почувати себе комфортно тільки в суспільстві близьких друзів. Ваша інтуїція буде підказувати правильні рішення, навіть у ситуаціях більш ніж незвичних ви безпомилково вгадаєте правильну лінію поведінки.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Постарайтеся визначити пріоритетні завдання, і ви досягнете бажаної мети, якщо, звичайно, не перестараєтеся в боротьбі з емоціями. Вдале рішення важливої проблеми дозволить вам відчувати гордість за власну персону та обіцяє принести вам солідні гроші. Вас порадують близькі люди. Вірте в краще. І все збудеться.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Саме час з’ясувати стосунки й помізкувати про перспективи. Визначившись, варто починати спокійно діяти. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища. Творчий настрій дозволить здивувати свіжими ідеями друзів і колег. На особистому фронті можливі баталії, але до вихідних хмари розсіються, і ви чудово проведете час у сімейному колі.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви можете відчути приплив сил і енергії, нудьга відступить, підуть у минуле неприємності й втрати. Завдяки оптимізму, підтримці близьких людей і інвесторів, ви можете активно ввімкнутися в реалізацію нових і дуже перспективних планів, освоїти нову справу. У вас виявиться багато загального. Постарайтеся не впустити слушну мить.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ваші зусилля бажано направити на збереження рівноваги з навколишнім світом. Не чекайте, що буде легко й просто. Не думайте, що вам усі заборгували. Щось невловиме зміниться, і жити стане набагато приємніше і спокійніше. А непорозуміння, які виникнуть, швидко влагодяться й не вплинуть на щасливий кінець справи. У вихідні не виключене більше навантаження, втома, плутанина у справах і проблеми.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся не звертати уваги на метушню та не пороти гарячку. Усі рішення необхідно приймати на тверезу голову, не дозволяючи емоціям втручатися в процес. Можливі певні проблеми у взаєминах в родині. Вас може відвідати несподіване бажання, яке краще не реалізовувати. У вихідні не починайте ніякої справи з дурним настроєм, постарайтеся спершу його виправити.