Гороскоп на 14-20 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам будуть особливо вдаватися такі протилежні за духом речі, як зовсім нові проєкти й, навпаки, повернення до старих, незакінчених і давно забутих справ. Багато часу доведеться обговорювати свої ідеї і плани з навколишніми. Підтримку буде одержати нелегко. У вихідні можуть виникнути непередбачені сімейні проблеми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Складний період, що вимагає емоційної рівноваги. Не засмучуйтесь по дрібницях і не опускайте руки. Якщо виникнуть перешкоди, знайдіть спосіб їх обійти. Вас порадують гарними новинами й подіями. Ви будете щільно завантажені роботою. У вихідні будьте обережні, можливий обман і зваби. За необхідності можете розраховувати на підтримку та допомогу друзів.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші задуми дуже швидко втіляться в життя й принесуть солідний прибуток. Сприятливі поїздки, зустрічі, побачення. Вам не доведеться нічого вибирати, ви будете точно знати, чого прагнете, з ким і де вам буде добре. У вихідні, проявляючи турботу, ви відчуєте, що теж оточені увагою і любов’ю.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся позбутися всього непотрібного, дрібного, що заважає вам як у професійній діяльності, так і в особистому житті. Гарний час для повного відновлення гардероба й ремонту вдома. Не замикайтеся в собі й не відмовляйтеся від підтримки друзів і рідних. Уникайте метушні й не соромтеся глузувати з себе. На вас чекають зміни на краще.

ЛЕВ (24.07-23.08). Налаштуйтеся на нове, незвичне, починайте вчитися тому, чого вам поки не вистачає для кар’єрного зльоту. Тиждень принесе спокій і внутрішнє умиротворення. Але варто підготувати себе до сюрпризів, удача може звернути на вас увагу. У вихідні не піддавайтеся смутним думкам, женіть геть від себе тугу. Давні мрії нарешті почнуть здійснюватися завдяки вашому терпінню й старанності, помноженим на вашу працездатність.

ДІВА (24.08-23.09). Ви можете реалізувати давні плани. Підвернеться можливість проявити себе в новій справі, що обіцяє принести додатковий прибуток. Але краще не обговорювати з близькими людьми фінансові питання. Вихідні варто присвятити вирішенню сімейних проблем. Будьте уважні до дітей і партнера.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Саме час закінчити те, що стало вас стомлювати. Не бійтеся прямо сказати вашому обранцеві, другові або колезі, що вас щось не влаштовує. Підвищення по службі, якого ви так прагнули, приведе до того, що обов’язків у вас стане набагато більше, зате й зарплата виросте. У вихідні близькі можуть образитися на вашу неуважність. Постарайтеся переконати їх, що ви їх цінуєте.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Не варто намагатися протистояти приходу нового до вашого життя, навіть якщо при цьому щось старе повинне піти. Робота буде приносити задоволення й солідний прибуток. Ви доведете, що цілком виправдовуєте довіру керівництва або клієнтів і відмінно справляєтеся зі своїми обов’язками. Гарний час для налагодження відносин і придбання потрібних зв’язків. Але намагайтеся не бути зайво самовпевненими, прислухайтеся до думки близьких людей.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо ви готові багато працювати, то зможете одержати високий дохід. Проблеми, які раніше видавалися нерозв’язними, розпадуться на низку дрібних, і здолати їх не складе особливої праці. Варто згадати й відновити старі зв’язки та знайомства, з якихось причин напівзабуті. Вас помітить і оцінить керівництво. Відпочиньте у вихідні в дружньому колі, і ви довідаєтеся багато цікавого.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). У ваших силах зробити максимум можливого, щоб добитися успіху. Женіть геть сумніви та лінь. Постарайтеся бути самим собою, не бійтеся брати на себе додаткові зобов’язання, тоді у вас з’явиться більше вільних засобів і можливостей. Постарайтеся уникати конфліктів і сперечань у відносинах з колегами й начальством. До вихідних добре б розправитися з незакінченою монотонною роботою, і ви відчуєте полегшення й побачите ситуацію з іншого боку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ретельно перевіряйте всю інформацію, що надходить, є велика імовірність неточностей і помилок. Зараз краще уникати поїздок і людних місць. Постарайтеся реально оцінити свої сили, і не звалювати на себе непосильний обсяг роботи. У вихідні присвятіть собі й своїй родині досить часу, щоб відчути умиротворення.

РИБИ (20.02-20.03). Краще звести до мінімуму спілкування. Не проводьте багато часу за розмовами, не вплутуйтеся в суперечки. На роботі ви зможете максимально використовувати такі якості, як розсудливість і впевненість у власних силах, знадобиться й дар переконання. Не дуже вдалий період для нових для вас справ і серйозних починань