Гороскоп на 13-19 вересня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Нагромадження проблем вам доведеться розбирати без сторонньої допомоги. Постарайтеся розібратися в невідкладних справах. Вас порадують нові зустрічі і враження, успіх у партнерських відносинах. У вихідні вам не перешкодить обережність у діях і висловленнях. Важливе завдання – впевнено й вчасно зробити вибір.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам необхідно проявити терпіння та стриманість в емоціях, тоді не виникне складних ситуацій на роботі та у родині. Краще не планувати ділових зустрічей. Постарайтеся не бути надмірно впертим, у лютих суперечках і у ввічливих дискусіях необхідно не тільки дотримуватися своїх поглядів, але й чути аргументи своїх опонентів. Вихідні порадують приємними подіями.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає здійснення бажань. Працювати у вас вийде за вільним графіком, і це дозволить вам підійти до справи творчо. Вам необхідна спокійна й гармонічна обстановка, так ви зможете добитися більших успіхів. Заплющте очі, прислухайтеся до себе, і ви відчуєте, у який потік вам необхідно увійти, щоб відчути щастя та спокій. І не варто бентежитися, якщо перед вами встане якась перешкода – вона цілком переборна.

РАК (22.06-23.07). Обставини можуть зажадати від вас зосередженості у вчинках і свіжості в ідеях. Зберігайте душевну рівновагу. Вам просто необхідні нові враження. Женіть геть від себе лінь, якщо не прагнете упустити птаху удачі. У вихідні вас можуть здолати сумніви та невдоволення собою. Якщо удасться впоратися з ними, упораєтеся й іншими завданнями, що навіть видадуться невирішуваними.

ЛЕВ (24.07-23.08). Втома, що нагромадилася, може проявитися найневідповіднішим образом. Якщо ви ще працюєте, то саме час зайнятися паперовими та організаційними справами. Постарайтеся не давати ніяких обіцянок, вам буде складно стримати слово. Охопити неосяжне неможливо, тому у вихідні завершуйте тільки те, що вам під силу.

ДІВА (24.08-23.09). Кількість справ усе збільшується, вам може навіть здатися, що всі дні ви проведете в праці без права на відпочинок, їжу та сон. Не переживайте, усі проблеми вирішаться, якщо ви виявите зібраність, уважність і зосередженість. Не соромтеся попросити про допомогу колег, це значно прискорить справу. Постарайтеся не витрачати дорогоцінний час на балаканину. Діти порадують вас своїми успіхами, тож знайдіть на них час.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Події, які можуть вплинути на вашу долю, відбудуться, й ваше життя зміниться на краще. Усі ідеї, які будуть приходити до вас, будуть чудові, справа залишається за малим – втілити їх у життя. Ви можете відчути невдоволення собою або розчаруватися в комусь з близьких. У вихідні готуйтеся до незвичайної зустрічі та приємних змін у житті.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зрозумієте, що прийшов час змінити застарілі погляди і сказати «так» чомусь новому. Достатньо міркувати, настав час діяти. У вас нагромадилося багато проблем, але саме зараз ви зможете їх вирішити найкращим для себе образом. Зміни, що відбуваються з вами, будуть досить позитивні. До того ж на вас чекає солідний прибуток. У вихідні налаштуйтеся на романтику.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Не час для прояву особистих ініціатив, краще плисти за течією і бути частиною колективу. Вам будуть потрібні зосередженість і максимальна відповідальність для вирішення нагромадження проблем. Не намагайтеся осягнути неосяжне, плануйте тільки те, що зможете реально здійснити.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Озбройтеся терпінням і зібраністю. Не провокуйте конфліктних ситуацій на роботі, краще не попадатися на очі начальству. Ваші ідеї всім сподобаються, ваш авторитет зросте. Але постарайтеся розповідати про себе якнайменше, особливо стороннім людям. Женіть геть страхи і сумніви, адже насправді немає ніяких перешкод для досягнення мети, проявіть більше самостійності та зацікавленості. Вихідні присвятіть відпочинку.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Деякі з ваших планів загрожують зруйнуватися, але це не привід для прикростей, вони лише поступляться місцем новим більш реалістичним цілям. Будуть успішні ділові переговори, не упускайте шансу зав’язати нові корисні знайомства. Більше часу приділяйте близьким людям, ви можете надихнути їх. Краще не приймати серйозних рішень в особистому житті, постарайтеся стримувати свої емоції та зберігати душевну рівновагу.

РИБИ (20.02-20.03).
Будь-яка ваша ініціатива буде затребувана, придадуться навіть досить фантастичні ваші ідеї. Гарний час для нових знайомств. Завзята праця буде оцінена по заслугах, можете розраховувати на премію. На вас чекають позитивні події на роботі й в особистому житті, однак не втрачайте голову від успіху.