Гороскоп на 13 – 19 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вдалий тиждень для всіх, хто робить кар’єру, а також для поїздок і відряджень. Головне – уникайте конфліктів з керівництвом. Ви можете виявитися трохи недовірливими. Варто знайти час для розмови по душах із кращим другом.

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Занурення в серйозну роботу буде для вас панацеєю. Чим більше часу ви проведете в клопотах, тим менше залишиться на дурощі. Інакше вас буде тягти на авантюри. Не рекомендується починати нові справи.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень буде просто божевільним, але цікавим, прибутковим та успішним для вас. Готуйтеся до приємних несподіванок. Подумайте, чи так необхідні незмінні принципи, або іноді варто відступити від правил, щоб одержати щось особливе. Більше посміхайтеся й жартуйте, це піднімає не тільки власний настрій, але й настрій оточуючих вас людей.

РАК (22.06-23.07). Не варто привертати до себе занадто багато уваги, тим паче, робити це навмисно. Час все розставить по своїх місцях, вас помітять саме тоді, коли це буде необхідно. Успішно пройдуть важливі переговори й ділові зустрічі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам доведеться доводити свій професіоналізм. Тож не бійтеся брати відповідальність на себе. Будьте розкутішими, спілкуйтеся з різними людьми. Уважніше стежте за новинами, щоб не пропустити важливої для вас інформації. Розмов з керівництвом поки краще уникати.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано менше часу витрачати на навколишніх, а більше присвятити собі. По-перше, ви це заслужили, а по-друге, це дозволить більш-менш адекватно оцінити ситуацію, розібратися з якою у метушні було б зовсім нереально.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Варто працювати за індивідуальним планом. А от уторовані шляхи вам не підійдуть. Постарайтеся не допускати прояву егоїзму стосовно до колег і близьких людей, не будьте дріб’язкові.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Скористайтеся вдалим часом і максимально його використовуйте. Не відмовляйтеся від нових проєктів і поїздок, вони виявляться на рідкість вдалими. Не варто вам залежати від інших, виконуйте свої бажання, це зробить вас щасливішими.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви благополучно скинули вантаж проблем і готові до вирішення нових завдань. Ваші творчі ідеї приємно здивують друзів і партнерів з бізнесу, слід тільки вчасно й переконливо про них розповісти.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви можете почати сумніватися у своїх силах. Емоційно напружений час – вам краще обмежитися роллю спостерігача. Але все-таки сил і енергії додасться. Вам слід замислитися про своє ставлення до людей.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Приємні сюрпризи й прикрі несподіванки в основному стосуватимуться роботи, але в деяких випадках будуть пов’язані й зі здоров’ям. Не варто надто себе навантажувати спілкуванням з більшою кількістю людей.

РИБИ (20.02-20.03). Ваша самокритичність і вимогливість до себе й до інших загрожує зіпсувати ваші стосунки з навколишніми. Будьте обачними в контактах, не шокуйте людей своєю прямолінійністю.