Гороскоп на 12-18 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Складний час, однак, вирішальний для вашої кар’єри та відносин з начальством. Рекомендується показати в усій красі свій професійний рівень. Перемоги, завойовані цього тижня, ще довго будуть приносити призові. Бережіть свої сили, тому що суперечки й переговори загрожують відібрати у вас багато енергії. У вихідні надайте перевагу пасивному відпочинку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Спробуйте трохи змінити свій стиль спілкування. Задумайтеся про те, що для того, щоб бути прекрасним співрозмовником, зовсім не потрібно багато говорити, набагато важливіше вміти слухати. Зараз не час для реалізації нових ідей, перешкоди будуть виникати на кожному кроці. Будьте уважніше, виконуйте розпорядження начальства точно й у строк.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вас очікує успіх у роботі й в особистому житті. Ви зможете стати лідером і організатором дуже вдалих і прибуткових проєктів і подій, хоча деякі перепони в справах можуть злегка розчарувати вас. Терпіння й праця, дійсно, усе перетруть і подарують вам виконання найзаповітніших бажань. У вихідні відмінно пройдуть поїздки й подорожі.

РАК (22.06-23.07). Не час для широкої демонстрації своїх амбіцій. Самовпевненість теж може виявитися зайвою. І не будьте надмірно вимогливими до навколишніх. Постарайтеся уникати перенапруги на роботі. У вихідні постарайтеся звести до мінімуму контакти, вони загрожують виявитися занадто стомливими.

ЛЕВ (24.07-23.08). Сприятливий час для дій, що вимагають відповідальності й уваги, зосередженості й дисципліни. Варто ставити перед собою реалістичні завдання, не намагайтеся зробити все й одразу. Будьте неквапливі й уважні, не намагайтеся всі проблеми вирішувати самостійно, радьтеся з близькими людьми й колегами.

ДІВА (24.08-23.09). Найбільш затребуваним зі списку ваших здатностей буде дипломатичне мистецтво. Потрібно вміти вчасно промовчати. Вас чекає творче натхнення у всьому, навіть у повсякденній роботі. Достаток дрібних непорозумінь зажадає негайного реагування, але діяти необхідно обережно. У вихідні поступки в дрібницях дозволять зберегти мир і добробут у вашій родині.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Настав час для самореалізації й розкриття творчого потенціалу. Шукайте новий підхід до старих проблем, нову роботу. Безжалісно розставайтеся з усім застарілим і непотрібним. Вас чекає вигідне ділове співробітництво. Добре вирішуються банківські питання. Вихідні присвятіть родині, відправляйтеся в гості до ваших друзів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Сприятливий період для генерування й втілення ваших ідей у реальність. Ділова зустріч може виявитися досить корисною і прибутковою. Зараз добре будувати плани на найближче майбутнє, усі вони здійсняться. На вас чекають серйозні зміни в сімейному житті, і обставини складуться на вашу користь. Буде чудово, якщо ви витратите все нагромадження енергії на сімейні взаємини.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Мінімальні зусилля будуть давати максимум результату. Остерігайтеся бажати комусь зла, нехай і цілком заслуговано – ваше бажання може матеріалізуватися у величезному обсязі. Ви уникнете перевантажень. У вихідні будь-яка ваша справа зажадає азарту, якщо, звичайно, вам важливий результат.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Раціональність і вміння збалансувати свої емоції дозволять вам розкрити свій потенціал. Наступає час змін, зробіть багато цікавих пропозицій по роботі, тільки не варто поспішати із прийняттям рішень. У спілкуванні стежте за своїми висловленнями, почувши критику, не поспішайте ображатися, а зробіть правильні висновки. У вихідні ви ризикуєте стати жертвою лестощів і маніпуляцій.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Може початися стрімкий зліт активності та приплив життєвих сил. Справи на роботі обіцяють складатися досить успішно, особливо в питаннях кар’єри, можливо, ви одержите втішну й вигідну пропозицію. Згадайте про старих друзів, поновлення дружніх взаємин може виявитися для вас досить корисним, не забудьте запросити їх у гості.

РИБИ (20.02-20.03). Вас можуть відвідати реформаторські ідеї, їхня логічність, витонченість і майже математична краса можуть закрутити голову кожному. Зафіксуйте їх, потім стануть у пригоді. Незважаючи на робочу метушню, обов’язково влаштуйте собі невеликий перепочинок. Бігати, намагаючись усе встигнути, не варто, інакше повністю втомитеся до вихідних.