Гороскоп на 10-16 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Імовірний успіх у справах, гарні можливості й відмінне самопочуття. Вас можуть порадувати цікаві новини, ви будете спілкуватися з навколишніми більше, ніж зазвичай. Буде не зайвим продемонструвати впевненість у власних силах, ви легко завоюєте авторитет лідера, з вашою думкою будуть рахуватися. У вихідні постарайтеся не відволікатися на дрібні, другорядні завдання.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Незважаючи на всю принадність ідей і пропозицій, брати їх на озброєння поки не слід. Прийшов час виконувати обіцянки. Якщо хтось з вашого оточення віддалився від вас, поставтеся до цього філософськи, просто ваші життєві дороги розійшлися. Постарайтеся бути пунктуальним і не спізнюватися, щоб уникнути дурних непорозумінь.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Гарний час для втілення в життя навіть найоригінальніших і фантастичних ідей. Вас зрозуміють і вам допоможуть. Здається, ваші найзаповітніші мрії виконуються самі собою. Ваша кохана людина оточить вас турботою та увагою. Будьте уважні до навколишніх, не забувайте про тих, хто перебуває поруч, і не зневажайте їхніми порадами. У фінансовій сфері на вас також чекає успіх.

РАК (22.06-23.07). Краще не звалювати на себе зайве навантаження на роботі. Не форсуйте події й не намагайтеся робити десять справ одночасно. Можуть виникнути якісь обставини, які будуть сковувати вас і змушувати контролювати свої дії та вчинки. Вас можуть порадувати сприятливі події у вашому особистому житті. Ви вийдете переможцем з будь-якої суперечки. У вихідні відпочиньте разом з родиною.

ЛЕВ (24.07-23.08). Вам доведеться сумлінно потрудитися, виконуючи поставлені вами ж перед собою завдання. З’являться гарні перспективи, які змінять ваші плани й дозволять добитися прихильності начальства. Потім піде досить напружений і складний період. Вихідні присвятіть відпочинку й накопиченню сил. Друзі порадують вас гарними новинами.

ДІВА (24.08-23.09). У вас з’явиться шанс для успішної самореалізації на роботі. Щоб досягти поставленої мети, є сенс об’єднати зусилля з колегами. Прийшов час для кар’єрного росту. Повне взаєморозуміння буде панувати у вас у відносинах із близькими людьми. Вихідні проведіть за містом.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Створіть собі міцний і надійний фундамент для позитивних змін у житті. Занурення в роботу повинне бути комфортним і не загрожувати вам душевними потрясіннями. Якщо щось не вдається так само добре, як зазвичай, не хвилюйтеся, скоро ви зможете відпочити. До вихідних закінчаться складнощі та переживання, а ви зможете насолодитися суспільством друзів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Пам’ятайте, що для плідної роботи також потрібний надійний тил. У справах на вас чекає успіх і солідний прибуток. Удача надихає й відкриває нові можливості. Прислухайтеся до порад близьких людей, вони виявляться досить корисними. У вихідні ви здатні гори згорнути.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте готові проявити проникливість і аналітичні здатності. Вам доведеться працювати, не покладаючи рук, зате ви швидко побачите результат. Не варто ділитися своїми ідеями та задумами, якщо не хочете, щоб хтось реалізував їх без вашої участі. Може піти одночасно кілька пропозицій, буде спокуса взятися за всі одразу. Однією із вагомих подій стане щось, пов’язане з вашою родиною.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Не піддавайтеся емоціям, їхня сила загрожує затьмарити розум і нашкодити справам. Спокій і розважливість – ось складові вашої удачі. Будьте тактовніше, не варто ані командувати близькими, ані з’ясовувати відносини. Краще самому прислухатися до порад того, хто старше й досвідченіше за вас. Сконцентруйтеся на найважливішому, не відволікайтеся по дрібницях. До вихідних зросте фізична активність.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Цей період буде відрізнятися підвищеною професійною активністю. Не виключено, що круто зміниться ваше життя. Для вас триває сприятлива смуга, ви зможете насолодитися плодами своєї діяльності. Однак важливо не метушитися, ви й так усе встигнете. Будьте обережні, висловлюючи критичні зауваження на адресу колег. У вихідні краще не експериментувати, якщо ви прагнете уникнути неприємних сюрпризів. Вас можуть порадувати несподіваними враженнями й сюрпризами.

РИБИ (20.02-20.03). Вам буде важко займатися тим, що ви запланували. Багато пунктів у розкладі краще переглянути. Не виключено, що вам доведеться багато часу витратити на вирішення чужих проблем. Особливого ентузіазму це заняття не викличе, зате дасть досвід терпіння й відмови від особистих вимог. Втім, усе це стосується початку тижня, а потім можете одержати приємну звістку та у вихідні відмінно відпочинете.