Гороскоп на 10-16 лютого для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Професійні інтереси та особисте життя будуть у ці дні тісно переплітатися, у ділових проєктах можуть брати участь ваші друзі або рідні люди. Будьте обережні, спілкуючись зі сторонніми, бажано контролювати не тільки дії та слова, але й думки, тому що вони можуть відбитися на обличчі. У вихідні обставини можуть складатися сприятливо, але краще не розслаблюватися, тому що ймовірні конфлікти та обман.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Бажано тримати в таємниці свої плани та задуми. Імовірно, вам доведеться нелегко, проте можна буде втішатися тим, що за не найвдалішою смугою в житті на вас чекає поліпшення становища. Не виключено, що ви повною мірою пізнаєте підступництво корисливих партнерів, але не дозволите себе обдурити. До вихідних у вас підвищиться творчий потенціал, і ви почнете фонтанувати відмінними ідеями.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Гарний час для рішення питань в особистому житті, які до цього викликали певні труднощі. Ви одержите те, про що давно мріяли. Приємні зустрічі й романтичні побачення відволічуть вас від смутних думок і подарують заряд оптимізму. Не бійтеся міняти своє життя й кохати на повну. Ваші почуття взаємні, а найсміливіші бажання здійсняться.

РАК (22.06-23.07). Вдалий час для досягнення успіху в професійній сфері. Готуйтеся потрудитися, проявляючи весь свій досвід, фантазію, енергію та інтуїцію. Розірвіть непотрібні та обтяжуючі вас зв’язки, позбудьтеся ілюзій і омани. У підсумку, звільнившись від баласту, ви станете вільними та досягнете успіху. У вихідні постарайтеся не давати обіцянок, але вірити в краще.

ЛЕВ (24.07-23.08). Небажано обговорювати своє особисте життя навіть із близькими друзями. Уникнути багатьох конфліктів вам допоможе мудрість і поступливість. Добре би нічого різко не міняти й не плисти проти плину, хіба що з міркувань поліпшення своєї фізичної підготовки. У вихідні бажано не будувати наполеонівських планів.

ДІВА (24.08-23.09). Ваша манера ставити людей перед фактами, які відбулися,залишає їм не так вже багато простору для прояву ініціативи. Не варто йти на приводу у власної самовпевненості та егоїзму, якщо прагнете уникнути конфліктів на роботі. На вас чекає успіх у кар’єрі, але сімейні справи можуть викликати занепокоєння. Потрібно приділити дому більше часу. У вихідні варто прислухатися до порад друзів і підказкок долі.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Небажано дозволяти собі занадто розслаблюватися, тому що прагнення перекласти відповідальність на партнерів може привести до конфліктних ситуацій. Перш ніж узятися за нову справу, правильно оцінити свій потенціал, тому що краще зробити менше, але якісніше. У вихідні постарайтеся викроїти досить часу для вирішення проблем дітей і інших родичів, їм як ніколи потрібна ваша допомога.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У реалізації своїх ідей дійте рішуче й швидко. Ви можете зробити важливий крок, щоб змінити своє життя на краще. Об’єктивна оцінка ваших заслуг підніме ваш авторитет. На вас чекає солідний прибуток у справах і багато приємних моментів в особистому житті. Не бійтеся зізнатися в ніжних почуттях.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Сприятливий період для генерування і втілення ваших ідей у реальність. Тільки готуйтеся пояснювати свою позицію партнерам і колегам. Будуть вдалими поїздки, навчання й практично будь-яка інтелектуальна діяльність. У вихідні чекайте незваних, але приємних гостей.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Впевненість у своїх силах і підвищену працездатність постарайтеся використовувати для рішення ділових завдань. Бажано зробити це максимально безконфліктним шляхом, нехай навіть він і забере більше часу. Гарний період для нових знайомств і романтичних зв’язків. Важливо хоч у будь-чомустворити для себе комфортне середовище, що дозволяє оптимістично дивитися на світ.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Грандіозних успіхів на роботі поки не передбачається, скоріше, з незалежних від вас обставин, хоча ваш творчий потенціал досить високий. Не виключене зіткнення з бюрократичною тяганиною й нерозумінням. Не намагайтеся осягнути неосяжне, об’єктивно розраховуйте свої сили. Непогано перевірити деяких ділових партнерів на надійність. Саме час замислитися про зміну роботи.

РИБИ (20.02-20.03). Настає сприятливий час, щоб забути образи й розчарування, змінити своє ставлення до життя й почати планувати щось нове. Можуть зробити пропозиції про зміну роботи, на вас чекають цікаві знайомства. Оптимістичне сприйняття життя дозволить легко впоратися труднощами, що виникають. У вихідні можете розраховувати на допомогу родичів.