Гороскоп на 1-7 листопада для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви зможете вигідно проявити ваші ділові якості, що сприятливо відіб’ється на ваших професійних успіхах. Сміливі задуми переважають над щоденністю й повторенням пройденого. На роботі вам будуть потрібні точність, методичність і дисципліна, які в комбінації з організаторськими здібностями можуть творити дива. У вихідні перед вами відкриються цікаві перспективи в особистому житті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто вам сліпо довіряти новому знайомому, якщо ви познайомилися нещодавно. Будьте акуратні й терплячі в справах: тільки за цієї умови ви доб’єтеся бажаної мети. Вихідні – це час піднятого настрою, коли радість відкриває перед нами нові обрії. Краще з усією рішучістю позбутися зайвого мотлоху й порадувати себе якою-небудь новинкою.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Багато що доведеться починати спочатку, з чистого аркуша. Але здатність мріяти й втілювати свої мрії в життя допоможе вам упоратися з будь-якими перешкодами та труднощами і швидко досягти бажаної мети. Ваше життя зміниться на краще. Можливо, ви одержите пропозицію руки і серця.

РАК (22.06-23.07). Планові заходи можуть зірватися, зате те, що буде виходити спонтанно, пройде чудово. Ваші плани можуть мінятися 100 разів на день, на догоду настрою близьких людей. Вихідні гарні для роздумів і прогулянок. Вас можуть ощасливити своєю раптовою появою друзі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Віддаючись розвагам, намагайтеся не занадто заважати навколишнім, інакше вам зіпсують усе задоволення. Імовірна цікава ділова поїздка, яка дозволить розширити коло вашого спілкування й дасть нові можливості. Сприятливий час для змін в особистому житті. У вихідні напруга піде, і ви зможете розслабитися.

ДІВА (24.08-23.09).
Настав період, коли ви можете з легкістю подолати багато перешкод та бар’єрів. Наступає сприятливий час для налагодження нових зв’язків і контактів. Ваша чарівність і авторитет зростуть. Але все-таки варто знизити навантаження на роботі до мінімуму, а краще й зовсім відкласти всі серйозні справи. У вихідні ілюзії та переоцінка власних сил і почуттів в особистому житті будуть загрожувати розчаруванням.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).Не поспішайте будувати тверді плани й строго слідкувати їм. Цей час сприятливий для того, щоб спокійно плисти за течією. Справи на роботі будуть складатися вдало, що дозволить вам багато чого встигнути. Можна розраховувати на душевні розмови з друзями. Вихідні присвятіть будинку або собі улюбленому.

СКОРПІОН (24.10-22.11).Ви будете щасливі як ніколи. Навіть якщо кому-небудь спаде на думку перешкодити вам у ваших починаннях, нічого не вийде. Якщо ваші дії будуть поєднувати одночасно напір і сміливість, тоді в бізнесі можна досягти відмінних результатів. Переговори з начальством принесуть потрібні вам зміни. У вихідні вас чекають цікаві ділові пропозиції та активний відпочинок.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Намагайтеся більше часу проводити подалі від метушні та масового скупчення людей. Добре б не перевантажувати себе справами, на роботі бажано враховувати інтереси колег і проявляти ініціативу, ідучи на компроміс. Відгородіть себе від непотрібних зустрічей і контактів. У вихідні прислухайтеся до порад друзів і рідних, їм з боку видніші деякі ваші промахи.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Бажано спокійно і без метушні займатися робітничими та домашніми справами. Цей період стане сприятливим часом для вирішення багатьох проблем, відкладених у довгий ящик. Ваша праця буде помічена й оцінена за гідністю. Можливо, надійде пропозиція про підвищення по службі. Постарайтеся у вихідні приділити більше часу своїм дітям.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Тиждень виявиться яскравим, динамічним й досить продуктивним. Ви будете багато спілкуватися, але не поспішайте записувати в друзі нових знайомих. Не виключене, що їм просто щось від вас потрібно. Більше прислухайтеся до порад колег і дійте спільно, постарайтеся не зачіпати чужих амбіцій і інтересів. Намагайтеся за допомогою почуття гумору у вихідні дні уникнути скандалів у родині.

РИБИ (20.02-20.03).Навіть те, що ніколи не було вам потрібно, може виявитися важливим. Якщо ви зможете грамотно відкоригувати свої плани, це наблизить вас до заповітної мети й дозволить визначити відносини з партнерами й опонентами. Але ви ризикуєте зустріти таємний опір недоброзичливців. Обійдіть ці підводні камені.