У столиці України пройшов XXII міжнародний «Київський турнір» з вільної та греко-римської боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам. Участь в цих престижних змаганнях, які входять до календаря міжнародної федерації боротьби, взяли 600 спортсменів з 38 країн світу, в тому числі 4 олімпійських чемпіона, 8 чемпіонів світу та 10 чемпіонів Європи.
Україну в складі національної збірної представляли шестеро запоріжців. Але тільки двом з них вдалося претендувати на медалі.
Так, у ваговій категорії 67 кг Денис Дем’янков на стадії 1/8 виграв у українця Едема Салієва, але в чвертьфіналі програв грузинському борцю. У втішному фіналі Денис був сильніше від ще одного співвітчизника – Олександра Деркача. Але в поєдинку за третє місце поступився поляку, ставши в результаті п’ятим. Восьме місце в цій ваговій категорії зайняв і запорожець Віталій Фуглаев.
Наш Геворг Арзуманян, виступаючи у вазі 63 кг, на старті програв майбутньому срібному призеру – своєму співвітчизнику Ленуру Темирову. І таким чином потрапив у втішний фінал, де виграв у італійця, але програв французу і посів п’яте місце. Восьмим в цій вазі став ще один запорожець – Дмитро Цимбалюк.
Всього ж українські класики завоювали на Київському турнірі 8 медалей – 1 золоту, 4 срібних і три бронзових медалі, посівши друге місце в командному заліку після Азербайджану.