Як свідчить сумна статистика, найбільшим попитом серед кишенькових злодіїв та грабіжників користуються в Запоріжжі мобільні телефони.  
Так, увечері 14 лютого 60-річний чоловік ішов по вулиці Сталеварів і навіть не підозрював, що з ним може щось статися. Проте на нього чекав неприємний сюрприз, про який подбав грабіжник. Невідомий молодик заволодів мобільним телефоном потерпілого, вихопивши його з кишені куртки.
Пограбований чоловік не розгубився та одразу звернувся за допомогою до співробітників патрульної служби Орджонікідзевського райвідділу міліції. І не пошкодував. Уже через 20 хвилин на руках підозрюваного зімкнулися металеві браслети. Зловмисником виявився 26-річний городянин, який не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців.
Наразі відносно затриманого, як повідомили “ЗС” у прес-службі” облГУВС, порушено кримінальну справу за статтею 186 Кримінального кодексу – “грабіж”. Шанувальникові мобільних пограбувань загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років.
Не очікувала, що залишиться без засобу зв’язку і 19-річна запоріжанка. У той час, коли дівчина відпочивала в одному з нічних клубів міста, зловмисник вирішив попрацювати. Запоріжанка виявила пропажу аж двох мобільників, які таємничим чином зникли з її сумочки.
Лише 20 хвилин знадобилося міліціянтам, щоб затримати підозрюваного у скоєнні цього злочину – 18-річного хлопця, у якого й знайшлися вкрадені речі.
На даний момент порушено кримінальну справу за статтею “крадіжка”, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.
Тож, міліціянти закликають запоріжців бути уважними та обережними, берегти свої речі від злодіїв, які тільки й чекають на зручну мить, аби отримати легку здобич.