За свідченням офіційного сайту Запорізької облради,  запорізькі установи, які приєднались до електронної системи ProZorro, змогли зекономити запорізькому бюджету більше 1,5 млн. грн.

За попередніми даними, в травні сума економії при закупівлі товарів, робіт і послуг склала 667 тис. грн, а в червні – 910 тис. грн.

Найбільший відсоток економії припав на продукти харчування:  за два місяці розмір вдалось заощадити близько 650 тис. грн, що становить 11,3% від загальної початкової вартості. Ще 6,3% вдалося заощадити на обладнанні – близько 360 тис. грн. Крім того, 145 тис. грн економії отримали комунальні установи, підприємства та установи на матеріали і послуги.

Всього за два місяці роботи системи ProZorro 26-ти комунальним підприємствам, установам та закладам Запорізької області вдалося зменшити витрати бюджетних коштів майже на 25% від початкової вартості робіт і послуг.

Нагадаємо, Запорізька область перейшла на закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти через електронну систему ProZorro з 1 травня 2016 року.

Джерело: http://timenews.in.ua/