Cьогодні, 21 листопада, відбувся круглий стіл на тему «Карта запоріжця: електронні сервіси на службі городян». Захід відбувався у прес-центрі «Агентства регіональних ініціатив». У ході круглого столу депутати та представники місцевої влади обговорювали можливості майбутнього запровадження електронної карти городянина в Запоріжжі.

Планується, що з допомогою такої картки, запоріжці зможуть отримати пільги, доплати, допомоги, компенсації, знижки, цільову адресну допомогу, а також розраховуватися за проїзд в міському пасажирському транспорті, здійснювати оплату житлово-комунальних, медичних послуг тощо.

– Це складний проект, який передбачає не просто випуск пластикової карти, а й підв’язування під цю карту соціальних функцій, які несе на собі міська рада. Це і транспорт, питання соціального забезпечення, питання нарахування субсидій і так далі. Ми сподіваємося, що муніципальна карта стане для городян повноцінним інструментом для отримання всіх необхідних соціальних послуг, – розповів перший заступник міського голови Сергій Мішок.