Експрезиденту АТ «Мотор Січ» та його спільнику продовжили строк арешту. 

За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора суд продовжив запобіжний захід колишньому президенту АТ «Мотор Січ» та його спільнику.

Вони перебуватимуть під вартою без права на заставу до 10 червня 2024 року.

Нагадаємо, вони обвинувачуються у колабораційній діяльності, пособництві державі-агресору, наданні сприяння терористичній організації (ч. 4 ст. 111-1, ст. 111-2, ч. 1 ст. 258-3 КК України). Експрезиденту АТ «Мотор-Січ» також інкриміновано перешкоджання діяльності військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Майно колишнього президента АТ «Мотор Січ» Вячеслава Богуслаєва та колишнього топменеджера компанії Петра Кононенка стягнули на користь держави. Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України про застосування санкції у вигляді стягнення активів  Богуслаєва та Кононенка.

Серед конфіскованого: 2 будинки, 6 земельних ділянок, низка адмінбудівель та гаражів, Музей трудової слави, рибстан “Коса Обіточна”, частки у п’яти компаніях та 2000 акцій Мотор банку.

Також суд конфіскував майнові права на торгівельні марки та патенти на промислові зразки, а також десятки одиниць колекційної зброї, зокрема гладкоствольних рушниць, пістолетів та карабінів.

ВАКС конфісковав кошти Богуслаєва на рахунках у кількох банках. Точні суми стануть відомі пізніше, однак Мін’юст просив стягнути кошти на рахунках у банку ПУМБ (понад 65 млн грн, 206 тисяч євро, 117,8 тисяч доларів та 34,8 тисяч рублів), а також на рахунках у Мотор банку (40 млн грн, 12,5 млн доларів, 30 тисяч євро та 3 млн рублів), – повідомляє Центр протидії корупції.