Дитяче свято: яскраве, запальне та сповнене приємних подарунків організували малечі в осередку партії Володимира Буряка “Єднання”.

Мабуть, недарма ми  разом відзначаємо день св. Миколая та День Збройних Сил України, – пишуть на Фейсбук-сторінці партії.

“Наші військові стали справжніми дивотворцями:  дали ворогу відсіч та мужньо стримують навалу, яку ще недавно багато хто вважав  другою армією світу. Пишаємось нашими захисниками та захисницями, шануймо кожного, хто віддав життя у цій боротьбі…”, – йдеться у дописі.

Сьогодні разом з Миколаєм активісти “Єднання” спробували додати трохи блиску в оченята маленьких запоріжців, батьки яких загинули на цій клятій війні.  Невеличке свято вийшло дуже теплим та емоційним. Чудові діти, у яких ворог відібрав найдорожче, гралися та посміхалися. І це дійсно дорогий подарунок для всіх нас – проста дитяча посмішка. 

“Щиро вірю в Перемогу України.  Заради мирного майбутнього дітей, які мають загадувати Миколаю іграшки та книжки, а не дрони та ППО, як сьогоднішня малеча”, – написав Володимир Буряк.

Зі святами, друзі!