13 травня у Центральному парку культури та відпочинку “Дубовий гай” відзначили Міжнародний день матері. Перед городянами виступили дитячі творчі колективи, талановиті батьки. Артисти продемонстрували свої вокальні та хореографічні здібності, потім відбулися конкурси, вікторини для глядачів з врученням подарунків.

Організували захід громадські організації “Та, що дає життя”, “Вільна молодь Запоріжжя”, “Молодь, громада та влада” за підтримки комітету з питань захисту сім’ї, материнства та дитинства громадської ради при Запорізькій обласній державній адміністрації.
Присутніх привітав депутат обласної ради, Герой України Юрій Гречиха.
Своїми творчими номерами порадували танцювальний колектив сучасної хореографії “Аліда”, ансамбль народного танцю “Стожари”, брейк-данс, фітнес “Фіткервз”, вокалісти та клоуни. Всього в концертній програмі взяли участь близько 85 дітей.
Особливо зворушливим для всіх став флешмоб, проведений вихованцями інтернату № 4, серед яких є сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, кожен з них хоче в родину, мріє про домашній затишок, ніжність.
Родзинкою свята став конкурс “Лист до матусі”. Діти, в тому числі і сироти, писали теплі слова, побажання, слова подяки, вірші та поеми своїм мамам. Оригінально пройшов конкурс малюнка на асфальті – основною тематикою тут була сімейна. Маленькі художники зображували будинок, себе, батьків, малювали подарунки для мам. Всі учасники отримали сюрпризи від організаторів.
Директор жіночої громадської організації “Та, що дає життя” Наталія Сколотян зазначила, що даний захід – це подяка всім жінкам, прекрасним мамам за те, що вони подарували нам життя. “Я вважаю, що призначення кожної жінки – давати життя як духовне, так і фізичне”, – говорить Наталія Віталіївна.
“Такі свята об’єднують дорослих і дітей. Від імені батьків маленьких артистів та глядачів дякую всім організаторам і викладачам. Особливу вдячність ми висловлюємо керівнику танцювального колективу “Аліда” Олени Горелік – вона не тільки розвиває творчі здібності наших дітей, але й виховує цінні моральні якості. Спасибі всім за теплий сімейний прийом, душевне тепло та радість”, – говорить Оксана Павлюченко, мама однієї з юних учасниць концертної програми.
Подальші плани організаторів – популяризація сімейних цінностей, проведення концертів, зустрічей, конкурсів, яскравих заходів та розваг для дітей та батьків.

Фото автора