Дорогі запоріжці!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найголовнішого свята України! День проголошення незалежності став 27 років тому знаменною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та громадського єднання. Але історія людства свідчить: воля народам дається великою ціною, її треба вибороти. І зараз ми з вами переживаємо дуже непростий час перевірки нашої держави на міцність та єдність. Багато століть наші предки мріяли про незалежність вільної України та боролись за неї – а тепер за велінням долі довелося боротись і нам.

Дорогі земляки, я бажаю усім нам якнайскорішої перемоги у цій боротьбі. Незважаючи на випробування, ми переможемо. Успіх цієї боротьби – не лише на лінії зіткнення на сході України. Запорука нашої перемоги – це наша відповідальність за долю країни, коли кожен на своєму місці робить свій внесок у її добробут. Всі ми розуміємо, що це непростий шлях, і не чекаємо дива буквально завтра. Але ми об’єдналися у час випробувань, і це головне.

Бажаю, щоб ваші серця завжди були сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння. Нехай мирна праця дарує вам задоволення, добробут і почуття причетності до будівництва нашого спільного дому на ім’я Україна.

Запорізький міський голова Володимир Буряк