У п’ятницю, на засіданні виконавчого комітету Запорізької міської ради, начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради Олександр Власюк відзвітував про перші результати перевірки громадського транспорту в Запоріжжі.

Нагадаємо, перевірками займається робоча група, яка створена за розпорядженням міського голови Володимира Буряка. У її складі представники управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради, управління «Укртрансінспекції» в Запорізькій області, Головного управління Національної поліції у Запорізькій області, управління патрульної поліції Запоріжжя.

Вже проведено п’ять рейдів. Складено дев’ять адміністративних протоколів за незадовільний технічний стан рухомого складу. Виявлено і кричущий факт – водій у нетверезому стані працював на маршруті №5а. Це ж АТП, яке обслуговує маршрут №43, що кілька разів без поважної причини не виводило транспорт на маршрути – в день чергової перевірки, а також під час негоди.

– 28 квітня планується провести позачергове засідання виконкому міської ради. Доручаю підготувати проект рішення про розірвання договору з цим перевізником за систематичні порушення і винести проект на розгляд вже 28 квітня, – заявив Володимир Буряк.

І доручив провести перевірку автотранспортного підприємства, маршрутка якого потрапила в аварію в ніч на 21 квітня. При виявленні порушень договір з цим автоперевізником також повинен бути розірваний.