У рамках підготовки до візитів іноземних туристів під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012 в області почали готувати висококваліфікованих фахівців з туристичного супроводу та гідів-перекладачів.
Начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації Ірина Конарєва провела засідання акредитаційної комісії з питання видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу по Запорізькій області.
Управління разом з Центром бізнес-освіти Запорізького національного університету реалізовує проект – курси з підвищення кваліфікації за напрямами: “Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність” та “Гід-перекладач”. Нині вже видано 148 дозволів на право здійснення туристичного супроводу, з яких 32 – за напрямом “Гід-перекладач” (англійська, німецька, французька мови).
Вже розглянуто шість заяв слухачів курсу “Гід-перекладач” щодо отримання дозволу на право здійснення туристичного супроводу.
Всі заявники показали високий рівень підготовки та за результатами засідання комісії отримали відповідний дозвіл кваліфікованого фахівця гіда-перекладача.
Гіди-перекладачі, які отримали дозвіл, будуть внесені до Реєстру фахівців туристичного супроводу, а також інформація про них буде розміщена на веб-порталі Запорізького обласного туристично-інформаційного центру (www.zotic.zp.ua).