Людмила Марківна Шаталова працює в постійній депутатській комісії Запорізької міськради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. Очолює Жовтневу районну організацію Партії регіонів. Економіст за фахом.
Ось що Людмила Шаталова розповіла про свою нинішню депутатську діяльність.
– З кожним днем близяться парламентські вибори, що відбудуться в жовтні поточного року. На тлі різноманітних соціологічних опитувань про рейтинги партійних сил, представляючи Партію регіонів, мимоволі аналізую здійснену роботу з виконання зобов’язань перед виборцями. Із задоволенням відзначаю, що останнім часом зроблено: після численних звернень організацій і громадян вирішено питання влаштування дітей у дошкільні заклади, приватизації житла, проконсультовано безліч виборців стосовно перерахування пенсій, надано юридичну підмогу зі своєчасної видачі паспортів тощо. Зі спеціального депутатського фонду загальною сумою 100 000 гривень виділено 50 000 грн. управлінню житлового господарства (КП “ВРЕЖО № 2”) для ремонту дахів; 3600 грн. – Запорізькій центральній бібліотеці для дітей ім. М. Андросова на придбання мультимедійного проектора та ремонт приміщення; 3000 грн. – Центру творчості дітей і юнацтва Жовтневого району на придбання музично-технічної апаратури; 1000 грн. – ЗНВК “Освіта” на придбання настінних ламп, для організації освітлення робочих місць учнів у комп’ютерному класі; 4000 грн. – дитячому закладу № 55 для встановлення пластикових вікон. ЦРЛ № 1 придбано монітор, Жовтневій райорганізації Червоного Хреста – комп’ютер.
Особливо запам’яталася зустріч з трудовим колективом бібліотеки ім. М. Андросова. Виборців ми зібрали в Жовтневій райадміністрації, провівши звіт депутатів усіх рівнів від Партії регіонів. Вдався видовищний захід в обласному ляльковому театрі “Принцеса Жовтневого району”. Під час доброчинного проекту “Вони такі ж, як ми” родині, в якій виховується дитина-інвалід, надано 1000 гривень. Яскраві враження залишились від проведення акції, приуроченої Міжнародному дню птахів, що пройшла в ЦПКіВ “Дубовий гай”. Виборці, депутати, молодь встановили на деревах понад 100 шпаківень. На Алеї пам’яті посадили більше сотні дубків та різних кущів. Пам’ятною була участь у звітному концерті дитячих колективів Жовтневого районного Будинку творчості. При проведенні проекту “Розмова з людьми” засприяли тим виборцям, які потребували допомоги з найнагальніших проблем. Дітям дитячого будинку у ході благодійної акції допомогли одягом.
– Людмило Марківно, відомо, що у Вас, керівниці Жовтневої районної організації Партії регіонів, тісні взаємини з місцевою молоддю.
– Без вдаваної скромності скажу: так, до особистого заліку ставлю партійне керівництво молодими. Як результат – маємо безліч добрих справ в активі молоді району, очолюваної невгамовним юнаком-регіоналом Олександром Ільницьким. Залучаємо до партійних лав креативну молодь, створюємо на базі вищих навчальних закладів (зокрема, ЗНУ, ЗНТУ) партійні первинні осередки.
Працюючи в округах, ми спільно з молодими активістами дійшли висновку, що треба не лише вирішувати практичні питання, але й інформувати виборців про це. І організували передплату більше 1000 примірників газети “Регіон-експрес”, що особливо на часі, адже тепер ширше коло прихильників нашої партії знатиме про її діяльність, плани.
– На території Жовтневого району працює чимало депутатів Запорізької міськради – членів Партії регіонів.
– До того ж, слід зазначити, що всі вони є депутатами міськради уже не перше скликання. Добре обізнані з проблемами району, здатні їх розв’язувати. Найближчим часом задля благоустрою району, ремонту доріг хочемо додатково виділити 150 000 гривень. На спільному засіданні у голови Жовтневої районної адміністрації Андрія Новосьолова депутати від Партії регіонів Костянтин Вайтаник, Володимир Кузенко, Неоніла Сепп, Володимир Гунько, Вадим Рильський, Костянтин Сілін і ваша співрозмовниця підписали колективне звернення до заступниці міського голови Валентини Малиш з цього важливого питання. Гадаю, що подібні справи є конкретним підтвердженням виконання передвиборної програми ПР у конкретно взятому Жовтневому районі нашого міста.
– Людмило Марківно, якщо це не таємниця, повідайте, будь ласка, про розподіл Вашого депутатського фонду на 2012 рік.
– Це не секрет. Прошу. Буде виділено 20 000 грн. департаменту житлово-комунального господарства і розподілу житлової площі (КП “ВРЕЖО № 2”) для ремонту даху на вул. Червоногвардійській, 27-а; 6000 грн. – на будівництво мережі зовнішнього освітлення на вул. Горького; 15 000 грн. – територіальному відділу освіти, молоді і спорту Жовтневого району на вул. Горького, 64 для поточного ремонту даху, загальнобудівельних і сантехнічних робіт; 15 000 грн. – Центру допризовної підготовки молоді Жовтневого району для проведення ремонту даху в стрілецькому тирі на вул. Запорізькій, 1-а; 5000 грн. – Центру творчості дітей і молоді Жовтневого району для заміни вікон у приміщенні клубу “Едельвейс” на вул. Горького, 57-а; 2000 грн. – Запорізькому навчально-виховному комплексу “Освіта” для ремонту кабінетів; 3600 грн. – центральній бібліотеці для дітей ім. М. Андросова на придбання комп’ютерної техніки; 5000 грн. – пологовому будинку № 1 для придбання медичних інструментів у відділ жіночої консультації; 12 000 грн. – центральній поліклініці Жовтневого району для придбання медичного обладнання (електрокардіограф ЕК-1Т-1/3–07 “Аксіон”). Передбачено кошти й на матеріальну допомогу громадянам.
Якщо все це й інше вдасться зробити, то мені й колегам не соромно буде йти до виборців.
– Де приймаєте виборців, Людмило Марківно?
– Жовтнева районна організація ПР і громадська приймальня – за адресою; м. Запоріжжя, пр. Леніна, 75, каб. 219; тел.: 218–73–36, 222–60–49. Щовівторка з 15.00 до 17.00. Також чекаю на виборців першого й третього вівторка у приміщенні Жовтневої райадміністрації з 15.00 до 17.00.
– Сьогодні, Людмило Марківно – День Святого Валентина, свято закоханих. Вітаю!
– А я вітаю вас. І всіх читачів “Запорозької Січі”. Зі святом закоханих сердець, усі любі запоріжанки й запоріжці! Нараз у гадці зринають пісенні рядки:
“Найвродливіші – хто?
Закохані.
Найвразливіші – хто?
Закохані.
Найсміливіші – хто?
Закохані.
Найщасливіші – хто?
Закохані!..”
Це справді так. Кохання в житті кожного з нас – воістину зворушлива мелодія, піднесена пісня.