До кінного театру відремонтували дорогу

Розвиток туризму – один з пріоритетів розвитку Запоріжжя в останні роки. Вперше за багато років міська влада перейшла в цій сфері від слів до конкретних справ. Це сточується не лише відкриття Міського туристичного інформаційного центру, проведення нових фестивалів, а й багатьох інших напрямків.

Один з прикладів – ремонт дороги до кінного театру «Запорозькі козаки» на острові Хортиця. Про значення розвитку туризму в Запоріжжі, увагу міської влади до проблем кінного театру журналістам розповів депутат обласної ради Юрій Ружин.

– Один з трендів розвитку Запоріжжя сьогодні – туризм. У нас є шикарний заповідник острів Хортиця, є музей зброї, є музей автомобілів, є і відомий багатьом кінний театр. До подій останніх років щороку його відвідували близько 50 тисяч людей. Кінний театр був серед найбільш відвідуваних туристичних об’єктів в Україні, – зазначив Юрій Ружин.

Депутат обласної ради наголосив, що незважаючи на ситуацію, кінний театр продовжує розвиватися. На жаль, до останнього часу кінний театр не отримував жодної допомоги від влади у вирішенні тих чи інших проблемних питань. Але зараз почалися зміни на краще. І стосується це підтримки з боку міського голови Володимира Буряка, міської влади.

– Раніше влада жодного разу не поверталася обличчям до кінного театру. Всі лише питали, що вам потрібно, як ви можемо допомогти. Однак найбільш важливим для розвитку туризму є розвиток інфраструктури, доріг. Хочу подякувати міському голові Володимиру Буряку за ремонт дороги до кінного театру, тепер театр стане більш доступним для відвідувачів, – сказав Юрій Ружин.

Читайте також: У запорізькому музеї працює виставка, присвячена гербу України