У Запоріжжі через бездіяльність депутатів, які ігнорують сесії, під загрозою зриву опинилось відкриття двох надпотужних відділень для прийому пацієнтів

Як писав сайт “Запорозька Січ”, два запорізьких медзаклади – міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги і 9-та міська лікарня – були включені до програми будівництва сучасних приймально-діагностичних відділень. Цей проєкт реалізується в рамках президентської програми «Велике будівництво». Для початку робіт місто оперативно виконало низку вимог за кошти міського бюджету.

Загальна вартість реконструкціі? прии?мальних відділень двох запорізьких лікарень складає близько 60 млн грн. Запоріжжя отримало з держбюджету близько 16 млн. Роботи вже вийшли на завершальний етап, тож, щоб закінчити реконструкцію вже цього року, необхідно передбачити фінансування з міського бюджету.

Відповідні проєкти рішень підготовлені й винесені на розгляд сесії у встановлений термін. Однак, оскільки депутати вже понад місяць не відвідують засідання й не приймають рішення, запуск відділень опинився  під загрозою зриву.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з приводу цієї ситуації до губернатора Олександра Старуха та міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова. Копія звернення направили Президенту. Нагадаємо, Володимир Буряк також звернувся до Верховної Ради стосовно того, що народні обранці 5 депутатських фракцій не виконують свій обов’язок та не з’являються на сесії.

Читайте також: Мер Запоріжжя пригрозив депутатам розпуском міськради