Понад 70 рішень прийнято на сесії міськради.

Серед головного:

▫️ Виділено 100 мільйонів гривень для допомоги Збройним Силам України. Тепер загальний обсяг такої допомоги від міста складає 300 мільйонів.

▫️ Розподілено 172,6 мільйони держсубвенції на продовження відновлення 4 зруйнованих ворогом багатоповерхівок. Додатково спрямовано на відновлення цих будинків майже 23,3 мільйони гривень з бюджету міста.

▫️ 4,7 мільйони гривень – на капремонт балконів у будинку по вул. Петра Сагайдачного, 1, зруйнованих обстрілом.

▫️ 5 мільйонів – на закупівлю ремонтних, паливно-мастильних матеріалів до міського резерву для ліквідації наслідків обстрілів.

Депутати також підтримали рішення про повернення з 10 червня платного проїзду в електротранспорті. Пільговики, як і раніше, користуватимуться комунальним транспортом безкоштовно. Проїзд у ньому коштуватиме 10 гривень, після вступу в дію відповідного рішення виконкому.

Затверджено міську Програму всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах життєдіяльності міста Запоріжжя на 2024-2030 роки.

Також у Запоріжжі вирішили продати пам’ятник леніну.  З 2016 року памʼятник знаходиться на балансі міста. Сьогодні під час засідання сесії запорізької міської ради депутати прийняли проєкт рішення про продаж пам’ятника через аукціон. Якщо місто знайде покупця, то міський бюджет Запоріжжя отримає від 10 до 15 мільйонів гривень.